ГоловнаРемонт ноутбуків Asus

Ремонт ноутбуків Asus

Ремонт ноутбуків Asus в Києві

Варто відмітити, що ремонт ноутбуків Asus – не рідкість в “TotalService”. Але причина не скільки в тому, що апарати цього бренду частіше ламаються, стільки в тому, що вони дуже затребувані. Найчастіше, ремонт ноутбука Asus потрібен через порушення правил експлуатації, рідше, причина – брак виробника.

Наші інженери здійснять ремонт ноутбуків Асус після завершення гарантійного терміну.

Види ремонту ноутбуків Asus в СЦ “TotalService”:

 1. Ремонт ноутбука Asus після залиття.
  Спочатку, в сервісному центрі Asus інженери виконують діагностику ноутбука Asus, потім ліквідують наслідки проникнення рідини. Якщо на девайс потрапила рідина – негайно вимкніть девайс, вийміть акумулятор і кулею в хороший сервісний центр Asus Київ.
 2. Ремонт ноутбуків Асус після ударів і падінь.
  Пошкодився екран, тріснув корпус? Скористайтеся послугами СЦ “TotalService”! Діагностика безкоштовна! Ми зробимо ремонт ноутбука Asus, якою б складною була поломка.
 3. Ремонт ноутбука Asus в Києві, якщо девайс не вантажиться.
  Найчастіше, причина це поломка північного моста або контролера, роз’єму. Ремонт ноутбука Asus, в цьому випадку передбачає ремонт або заміну неробочих елементів.
 4. Самовільно виключається ноутбук або сильно нагрівається.
  Швидше за все, накопичилися пил та сміття в кулері, висохла термопаста.
  Ремонт ноутбука Asus на даному етапі полягає в чистці ноутбука від пилу, змащенні кулера, заміні термопасти та тармопрокладки.
 5. Зависає ноутбук, гальмує під час роботи або присутні збої системи.
  Причин збоїв досить багато, але основна – некоректна робота операційної системи. Рішення – установка Windows на ноутбук Асус.
 6. Ремонт ноутбука Asus в Києві при несправності клавіатури.
  Часто пошкоджується саме ця деталь ноутбука. Причини: механічне пошкодження, залиття рідиною, виламані клавіші і т.д. Ремонт ноутбуків Asus, в таких умовах передбачає заміну клавіатури на ноутбуці.
 7. Існує ряд інших несправностей, але можете бути впевнені, якщо є хоч невелика можливість повернути до життя Ваш девайс – ми це зробимо!

Якщо у Вас трапилася непередбачена (або передбачувана) – поломка девайса, і Ви шукаєте надійний сервісний центр по ремонту ноутбуків Asus – ми завжди готові прийти на допомогу. TotalService – це компанія з 13-річним досвідом. У нас достатньо досвіду і можливостей, щоб усунути будь-яку поломку за мінімальний проміжок часу. Телефонуйте нам або оберіть зручний офіс і відразу приходьте. Адреси сервисних центрів з ремонту ноутбуків в Києві можете переглянути на сторінці “Контакти”.