ГоловнаРемонт ноутбуків Dell

Ремонт ноутбуків Dell

Ремонт ноутбуків Dell в Києві

Корпорація Dell – американська компанія, одна з лідерів ІТ-індустрії. Виробляє і обслуговує безліч моделей настільних комп’ютерів, ПК, серверів і ноутбуків. У 1997 р ноутбуки Делл вийшли на європейський ринок, після чого став актуальним й ремонт ноутбуків Dell в Україні.

Ми проводимо післягарантійний ремонт ноутбуків Dеll будь-якого рівня складності і будь-якого року випуску.

В СЦ TotalService звертаються за ремонтом ноутбуків Делл рідше, ніж за ремонтом інших брендів – позначається надійність і якісні деталі. Але це не вберігає апарати від падінь, ударів або пролитої рідини, і в підсумку – ремонту ноутбуків Делл.

У апаратів компанії є особливість, яка часто призводить до необхідності ремонту ноутбуків Dеll. У більшій частині ноутбуків – зовнішній блок живлення і його не можна змінити на універсальний. Також наші майстри відзначають, що у апаратів не якісні відеочіпи, з чим пов’язана більша частина ремонтів ноутбуків Dеll. Тому в цих апаратах важливо своєчасно проводити чистку та заміну термопасти. Інакше відеочіп в один, важливий день не витримає навантаження і тоді Вам загрожує заміна відеокарти в ноутбуці.

Ми розуміємо наскільки важливо для Вас, щоб ноутбук надалі працював без збоїв, тому обов’язково проведемо повний тест Вашого пристрою під час діагностики та після ремонту.

Основний перелік послуг по ремонту ноутбуків Dеll, які ми здійснюємо:

  1. Заміна матриці ноутбука;
  2. Ремонт материнської плати, в тому числі заміна BGA чіпів;
  3. Заміна клавіатури на ноутбуці;
  4. Заміна або ремонт корпуса ноутбука;
  5. Заміна жорсткого диска та інші послуги.

Чому варто звернутися за допомогою саме до нас?

  • Ми надамо Вам гарантію 6 міс. на ремонт ноутбуків Делл;
  • Наш сервіс займається ремонтом техніки більше 13 років;
  • Зручне розташування офісів по всьому місту;
  • Ми замовляємо деталі тільки у перевірених постачальників.

Залишилися питання? Наші менеджери Вас проконсультують з усіх питань, що стосуються ремонту ноутбуків Dell і іншої техніки. Телефонуйте нам або приходьте в найближчий офіс.