ГоловнаПослугиРемонт дрібної побутової технікиРемонт пилососів

Ремонт пилососів

Ремонт пилососів та солодкі плюшки

Пам’ятайте, як Карлсон крав плюшки у Фрекен Бок пилососом? У мультику жоден пилосос не постраждав. А в реальному житті такі жарти погані. Довелося б шукати ремонт пилососів. І мадемуазель Фрекен Бок, жительці Стокгольма, довелося б не легко з пошуком майстерні. Тому що СЦ «TotalService» – ремонт пилососів лише в Києві. Поки що. Але ми подумаємо над розширенням географії послуг, що надаються.

Ремонт пилососів в TotalService. Нам є чим пишатися

Якщо Ви перебуваєте в Києві і вбиваєте в пошук «ремонт пилососів Самсунг», сміливо зупиняйтеся на нашому сервісному центрі. А поки Ви задумалися, ми назвемо три головні свої переваги:

  1. Гарантія – 6 місяців
  2. Досвід – 13 років
  3. Майстри – досвід не менше 5-ти років в даній сфері ремонтів.
  4. Гарантія 6 місяців – це неспроста. Ми прийшли до висновку що така гарантія буде справедливою, адже. якщо ремонт проведено якісно, ​​то і гарантії не шкода. А нашим майстрам, мабуть, присвятимо наступний абзац.

фото ремонт пылесосов в киеве  фото ремонт пылесосов в киеве

Майстер, роблячи ремонт пилососа: «Але ж я ще й талановитий!»

І це чиста правда! Компетентні і досвідчені майстри – це наш скарб. Грамотні фахівці сьогодні велика рідкість. Але нам і нашим клієнтам пощастило – майстри СЦ «TotalService» розмовляють мовою будь-якої техніки. Вони поспілкуються з Вашим пилососом на ти, де б його не виготовили:

  • Пилососи Samsung
  • Пилососи Philips
  • Пилососи LG
  • Пилососи Karcher
  • Пилососи Zelmer
  • Пилососи Bosch.

Не Samsung, не LG і навіть не Karcher? Спокій! Тільки спокій! Ми полагодимо Ваш пилосос, як би його не звали

Пилосос раптом встав слабо забирати пил або зовсім не включається? З’явився сторонній запах і пристрій працює незвично шумно? Не витрачайте свої сили на ремонт будинку. Зверніться в майстерню СЦ «TotalService», де проведуть якісний ремонт пилососів в Києві. А для зручності доставки «хворого» все наші офіси знаходяться поряд з метро.