ГоловнаСтаттіРемонт ноутбуків. Заміна матриці

Ремонт ноутбуків. Заміна матриці

У разі якщо екран ноутбука перестав справно функціонувати, слід провести діагностику проблеми. Спеціалісти сервісного центру по ремонту ноутбуків «TotalService» нададуть весь комплекс необхідних послуг по обстеженню техніки, виявлення проблем і в найкоротші терміни проведуть ремонт.

В першу чергу слід звернути увагу на характер несправності ноутбука:
  1. Якщо картинка мерехтить або пересмикується зображення, то, швидше за все, причина несправності в шлейфі матриці або плати управління матрицею. Рішенням такої проблеми є заміна шлейфу, але якщо проблема в платі управління, то необхідно замінити мікросхему контролера матриці.
  2. Якщо про несправності екрана свідчить темний екран, то, можливо, проблема в платі підсвічування або інвертора. Найбільш ефективним вирішенням даної проблеми, на думку кваліфікованих фахівців, є заміна самого інвертора.
  3. Якщо спостерігається нечітка картинка, пропадає зображення, поступово темніє екран, то це може свідчити про те, поломка стосується лампи підсвічування матриці. В даному випадку фахівці рекомендують звернутися в сервісний центр, де проводиться ремонт ноутбуків – заміна матриці, зокрема. Вартість такої процедури, як заміна лампи підсвічування, в залежності від терміну виконання відрізняється. Тому, запрошуємо Вас на безкоштовну діагностику ноутбука в СЦ “TotalService”
  4. Якщо монітор сильно пошкоджений внаслідок фізичного впливу, то єдиним рішенням буде професійний ремонт ноутбуків. Заміна матриці фахівцями «TotalService» здійснюється в найкоротші терміни (від 2-х до 5-ти днів). Якщо дана матриця є в наявності, то протягом дня. Вартість послуги – 500 грн + вартість самої матриці.
  5. «TotalService» співпрацює безпосередньо з заводами виробниками, тому фахівці сервісного центру максимально швидко і якісно проводять заміну матриць від всесвітніх брендів: Macbook, Acer, Asus, Dell, HP, Samsung, Sony та ін.

У розділі «Контакти» ви знайдете адреси офісів «TotalService» у всіх районах Києва, з докладним описом найбільш зручних маршрутів.