ГоловнаГарантія

Гарантія

гарантія на ремонт технікиКоли ми вирішили впровадити ТАКУ гарантію, наші знайомі сказали:

“Ви розоритеся!”

Вони говорили, що з такими умовами гарантії ми розоримося. Що такий підхід не для нашого менталітету. Що ми зійшли з розуму, коли розробили таку гарантію.

І все ж ми зважилися … Зважилися бо знаємо, наскільки така гарантія полегшить життя клієнтам.
За такі правила нас не дуже люблять конкуренти, зате дуже люблять клієнти.

Є деякі пропозиції, цінність яких ти не усвідомлюєш. Чи не усвідомлюєш, поки не спробуєш. Але від цього вони не стають менш цінними. І навіть навпаки – варто тільки скористатися такою пропозицією, і з кожним днем ​​ти усвідомлюєш його справжню цінність.

Умови нашої гарантії – як раз така пропозиція!

Після проведення ремонту ми даємо Вам 30 днів на те, щоб Ви вивчили якість наших робіт. Якщо протягом цього часу Ви не будете задоволені результатом на 100% або незадоволені по будь-яцвй іншій причині, ми наполягаємо, щоб Ви сказали нам про це. Ми без будь-яких питань повернемо 100% Ваших грошей. Без будь-яких перешкод, проблем або пені.

Окрім того, ми даємо гарантію 6 місяців на всі наші работи!

Ми повертаємо усі сплачені кошти

Якщо наші послуги не дали тих результатів, які ми обіцяли – ми не заслуговуємо Ваших грошей.

Для тих, хто все ще сімнівається

Якщо Ви ще не співпрацювали з нами, ми впевнені, що Ви налаштовані скептично. Безумовно, Ви маєте на це право. Навколо багато сумнівних пропозицій, в яких пропонують вирішити всі проблеми одним махом.

Пам’ятайте, що цією гарантією ми беремо весь ризик на себе. Для цього ми пропонуємо повернення грошей і гарантію, засновану на результаті.

Звичайно, знайдуться такі клієнти, які будуть використовувати наші послуги, отримувати консультації, а потім повертати свої гроші.

Тому якщо Ви вважаєте, що ми не гідні Вас як клієнта і хочете повернути гроші, то ми більше не будемо співпрацювати з вами. Це означає, що Ви НЕ ЗМОЖЕТЕ більше стати нашим клієнтом.