ГоловнаМи в медіа

Ми в медіа

Як обрати мікрохвильовку - Факти. ICTV
31.03.2018
Потрібно обрати мікрохвильовку, але в голові занадто багато питань: Якими вони зараз бувають? Чим відрізняються? Яка підійде мені? Дорого. Може взяти б/в? А вона не шкідлива? Відповідь на всі питання в відео. TotalService виступив в ролі консультанта при підготовці відео для програми Факти на ICTV.
Читати статтю >>
Від чого може вибухнути телефон - "Абзац!". Новий канал
29.03.2018
Які "сюрпризи" смартфон може піднести своєму власникові? Вибух телефону, самозаймання, задимлення ...? Про це ми розповімо і наочно покажемо в програмі "Абац!" на Новому каналі. А Ви знаєте за яких умов батарея Вашого телефону може вибухнути?
Читати статтю >>
Інтерв'ю Романа Ромащенко на Європа+. Тема - Успіх
28.02.2018
В інтерв'ю на Європа+ Роман розповість як і коли він вирішив зробити ремонт техніки справою свого життя. Чому ми не ремонтуэмо техніку вдома у клієнтів та що таке «Школа інженерів». А на останок, Роман дасть пораду тим, хто знає чого хоче від життя але побоюється ризику. Влаштовуйтеся зручніше. Буде цікаво!
Читати статтю >>
Ген директор TotalService на каналі RTI
08.02.2018
Бажаєте дізнатися більше про наш сервісний центр? Дивіться інтерв'ю з одкровеннями ген. директора TotalService на каналі RTI. У ньому, Роман розповість про те, з чого все починалося в далекому 2004 році, чому 10 сервісів - це погано і чим займається відділ продажу в TotalService.
Читати статтю >>