ГоловнаАкціїЗнижка 50%

Знижка 50%

Для постійних клієнтів в нашому сервісному центрі діє унікальна система знижок.

1. Знижка 50% в рамках одного ремонту

Якщо під час ремонту Вашої техніки знадобляться додаткові послуги, то на них ми зробимо приємну знижку. На кожну другу послугу в рамках одного ремонту ми дамо знижку 30%, на кожну третю – 50%.

(Наприклад, Ви принесли ноутбук на заміну екрану. В процесі діагностики наші інженери з’ясували, що ще потрібно провести програмну профілактику, а також почистити від пилу систему охолодження. В такому випадку вартість першої послуги Ви оплачуєте в розмірі 100%, другу послугу оплачуєте зі знижкою 30% (тобто, сплачуєте 70% від вартості в прайсі). А за третю послугу Ви платите тільки половину!)

2. Знижка 50% за рекомендацію

Ви рекомендуєте нас Вашим знайомим. При здачі техніки в ремонт досить сказати: “Я за рекомендацією”. І назвати прізвище того, хто рекомендував. Для людини, який звернувся від Вашого імені ми зробимо знижку 10% на ремонт. Для Вас особисто ми надамо знижку 50% на будь-яку нашу послугу на протязі місяця.

3. Знижка 81%

Після кожного звернення до нас Ви отримуєте знижку 81% на чистку техніки (чистка системи охолодження ноутбука або комп’ютера, чистка оргтехніки). Також ми даємо знижку 25% на ремонт будь-якої іншої техніки. Ці знижки діють 5 днів з моменту останнього звернення до нашого сервісного центру.

4. Знижка 40% на всі послуги без обмежень в часі використання

Таку знижку ми надаємо нашим дилерам.

 

 

Компанія Тоталсервіс залишає за собою право на зміну умов надання знижок або їх повну відміну. Щоб дізнатись актуальну інформацію, запитайте, будь ласка, наших операторів.