ГоловнаРемонт кавоварок Saeco

Ремонт кавоварок Saeco

Ремонт кавоварок Saeco в Києві

Кововарка не є самою необхідною технікою в будинку, АЛЕ саме гаряча, натуральна кава скрашує кожен наш ранок. Майже в буквальному сенсі допомагає нам відкрити очі і привести своє тіло та душу в тонус. Ремонт кавоварок Saeco в TotalService – це завжди висока якість. Ми не обіцяємо зробити ремонт за 1 день, тому що якісні деталі не завжди легкодоступні, але:

 • Ми Вам обіцяємо, що незалежно від поломки, діагностику і ремонт кавоварки Saeco буде виконувати один з кращих фахівців в Києві.
 • Ми обіцяємо, що встановимо кращі з доступних в Україні деталей.
 • Ми обіцяємо гарантію на ремонт кавоварок Саєко – 6 місяців.

Фахівці TotalService виконують ремонт кавоварок Saeco наступних типів: ріжкові, капсульні, автоматичні, зернові, з капучинатором, з кавомолкою.

Ремонт кавоварок Saeco. Несправності та їх симптоми

 1. Кововарка Saeco не гріє воду
  Захотілося порадувати себе чашкою гарячої, смачної кави, але кавоварка ніяк не прогрівається і не хоче кип’ятити воду? Можливих причин декілька: несправні датчики, нагрівальні елементи, плата управління. Виявити поломку та виконати ремонт кавоварок Саєко при таких поломки зможе тільки фахівець.
 2. Декальцинація кавоварок Saeco.
  Кава стала несмачною, кислиою чи гіркою? Замість терпкого, чарівного аромату, чутно неприємний запах? І до всього іншого, на дисплеї періодично вискакує сповіщення про те. що потрібна чистка кавоварки Saeco? Це означає, що пора звернутися в сервісний центр і зробити декальцинацію.
  Чим загрожує накип? Перераховувати можна довго: перегорання тену, закупорка каналу циркуляції води, блокування крана видачі готової кави, розмноження бактерій в пухкому вапняному нальоті і т.д. Своєчасна декальцинація кавоварки Saeco значно подовжить її життя і дозволить готувати ароматну та безпечну каву.
 3. Кавоварка Saeco не наливає каву.
  Цей симптом може викликати забита гідросистема, можливо пора зробити чистку кавоварки Saeco від накипу. Так само, цілком ймовірно, що проблема в несправній котушці електромагніту, термодатчика, мікрика, який скидає збитукаву в блок варіння. Загалом, потрібно розбирати кавоварку і по черзі перевіряти всі вузли. Часто в таких випадках ремонт кавоварок Saeco обмежується чисткою кавомашини.
 4. Кавоварка Saeco не включається – ремонт плати управління
  Хотіли підбадьоритися чашкою кави, але виявилося, що кавоварка Saeco не включається? Можливо, вийшла з ладу системна плата, мікровимикач або мультиклапан. У деяких випадках проблема в неробочому нагрівальному елементі.
 5. Найбільш складним є ремонт кавоварок Саеко, після залиття рідиною. Це зумовлює появу корозії та коротке замикання. На жаль, ремонт таких пристроїв не завжди рентабельний.

Ціни на ремонт кавоварок Saeco в Києві

Найменування послугиВартість, грн
 Діагностика кавоварки Saeco (сплачується тільки в разі відмови від ремонту). Без видачі ак 155
 Чистка кавоварки Saeco від кавового жиру. Декальцинація від 650
 Повна профілактика механізму випалу. Чистка кавоварки Саєко від 700
 Програмний ремонт кавоварок Saeco від 500
 Ремонт / заміна зворотного клапану кавоварки від 450
 Заміна помпи в кавоварці Saeco 500 + вартість деталі
 Заміна тену кавоварки Saeco 550 + вартість деталі
 Заміна трубок кавоварки від 350
 Заміна ущільнювачів в кавоварці Saeco від 350
 Ремонт бойлера кавоварки Saeco від 700
 Заміна бойлера кавоварки Саєко від 1300
 Ремонт кавомолки від 700

* Ціни на ремонт кавоварок Saeco в Києві вказані орієнтовно та можуть варіюватися в залежності від моделі пристрою.

Ремонт кавоварок Saeco. Важливий момент

Коли мова йде про ремонт кавоварок Saeco, важливий рівень і досвід фахівця. Техніка ця не дешева і вже точно не проста в ремонті, тому дилетанти тут не впораються. В TotalService, працюють фахівці з досвідом від 5 років і більше. Ми успішно робимо ремонт кавоварок Saeco не перший рік. Ми ремонтуємо надовго!