ГоловнаПослугиОбслуговування комп’ютерів в офісі

Обслуговування комп’ютерів в офісі

Обслуговування комп’ютерів в офісі – IT аутсорсинг

Коли в офісі комп’ютерна техніка працює без збоїв, це означає, що системні адміністратори добре виконують свою роботу. А що робити, якщо в штаті тимчасово або взагалі відсутній сисадмін? Що робити в такому випадку? Адже справна офісна техніка – важлива умова продуктивної роботи всієї компанії. Не хвилюйтеся, уникнути вірусних атак, недрукуючих принтерів, ситуацією «у мене нічого не працює» допоможе така послуга від TotalService, як обслуговування комп’ютерів в офісі.

У світі, де частина штату працює віддалено, а оренду окремого офісу змінюють на роботу в коворкінг, it аутсорсинг став більш доступним і зрозумілим. Використання зовнішнього робочого ресурсу на сьогодні – це як ніколи актуально і зручно. Припустимо, у вашій компанії немає сисадміну або він є, але пішов у відпустку, а заміни немає. Що робити? Проблему системного адміністрування і технічного обслуговування комп’ютерної техніки в такому випадку вирішує обслуговування комп’ютерів в офісі фахівцями з зовнішніх ресурсів.

Абонентське обслуговування офісів – обдумане, зважене рішення для компаній, які не планують наймати системного адміністратора на постійній основі.

Чому послугу ІТ-аутсорсинг варто замовляти саме в TotalService

Кожен раз, коли ми робимо вибір, хочеться не помилитися, щоб не змарнувати свій дорогоцінний час. Часто вибір хорошої майстерні, яка проводить обслуговування комп’ютерів, зводиться до таких питань:

 1. Досвід. Молоді компанії – це може бути запорукою низької ціни, але на таких речах, як робота всього офісу зовсім не хочеться економити.
 2. Ціни. Не найдешевші, але досить приємні. Що обумовлено високою якістю обслуговування. Приємні бонуси і знижки – теж плюс.
 3. Гарантія. Щоб обслуговування комп’ютерів виконувалося професійно і якісно. Гарантія якості – хороше завершення діалогу між клієнтом і виконавцем.
 4. Розташування. Наскільки швидко в офіс приїде фахівець з сервісного центру?

Такі питання логічні і справедливі. І нам є що запропонувати. IT аутсорсинг від TotalService, це:

 • 13 років досвіду на ринку ремонту техніки;
 • Фахівці з досвідом від 5 років і більше;
 • Зрозуміла цінова політика: Ви завжди точно знаєте, за що платите;
 • БЕЗКОШТОВНА діагностика для постійних клієнтів;
 • Гарантія на виконаний ремонт;
 • Якісне абонентське обслуговування офісів;
 • Близьке розташування (про всяк випадок), всі офіси знаходяться біля метро.

Обслуговування комп’ютерів в офісі фахівцями перевіреного сервісного центру

Для будь-якої техніки (навіть найдорожчої) настає момент, коли вона починає ламатися. Офісна робота не пробачає тривалі технічні збої, саме тому багато компаній мають відповідного фахівця: додаткова одиниця в штаті, зарплата, страховка, податки.

Якщо вашій компанії такий формат не підходить, то є більш просте рішення: обслуговування комп’ютерів в офісі фахівцями з зовнішніх ресурсів. Мережа сервісних центрів TotalService пропонує Вам професійне обслуговування комп’ютерів в Києві з виїздом в офіс замовника. Для початку роботи наших фахівців потрібно лише обговорити деталі та укласти договір. І ми зробимо все, щоб техніка в вашому офісі працювала як нова!