ГоловнаПослугиРемонт Apple

Ремонт Apple

Ремонт Apple в Києві

Apple увірвався в наше життя, перевернув звичні знання людей в комп’ютерах і мобільних гаджетах. Але техніка Apple, незважаючи на свою несхожість – все-таки техніка, тому пропонуємо ремонт Apple.

фото ремонт apple фото ремонт техніки apple

Ремонт Apple можна умовно розділити на наступні категорії:

Apple випускає техніку з різними функціями і призначенням, однак існує ряд критичних проблем. Про це нижче.

Ремонт Apple. Загальні проблеми.

 1. Проблеми зі звуком.
  Іноді прослуховування музики на повну гучність може призвести до поломки динаміка. Якщо звуку немає і при підключенні гарнітури через блютус – вийшов з ладу аудіокодек. Можливо, проблема в попаданні води або пилу. Вирішується чищенням або заміною динаміка, мікрофона або постраждалих деталей. Діагностика покаже.
 2. Тріснув екран.
  Якщо зображення не відображається або з’явилися смуги – поломка вирішується заміною дисплея. Якщо Вам пощастило і це просто тріщина, ремонт техніки Apple обмежується заміною скла зі збереженням оригінальної матриці.
 3. Пристрій не заряджається або погано тримає заряд.
  Зазвичай вирішується заміною на новий акумулятор і прочищенням роз’єму на мобільних пристроях. Якщо проблема існує на Macbook, під підозрою може виявитися блок живлення.
 4. Апарат не включається.
  Після діагностики можна буде точно сказати – це не працює кнопка включення, контролер живлення, програмний збій, потрапила вода, апарат упустили – варіантів безліч. В чому саме буде полягати ремонт Apple підкаже майстер.
 5. Не працює камера.
  При ударі могли постраждати деталі камери або можливо помилка в роботі програми. Деталі міняємо, а додаток досить перевстановити. Ось і весь ремонт Apple.
 6. Не працюють кнопки.
  Час йде, кнопки натискаються, шлейфи перетираются, а разом з ними наші нерви. Проблема вирішується заміною потрібної кнопки – і нерви цілі і ремонт Apple проведений.
 7. Людський фактор.
  Простіше кажучи, пристрої страждають від попадання під дощ, під чай або будь-яку іншу рідину, від ударів, від падінь і всяких нещасних випадків типу «Ой, а воно само впало». Зволікати не можна! Після діагностики пошкоджені деталі ми замінимо, мокре просушимо, почистимо контакти і мікросхеми.

Ремонт техніки Apple – це не завжди заміна якихось деталей, в 40% випадків можливе відновлення (ремонт) пристрою. Гарантія на обидва підвиду ремонту – 6 місяців. Порадуйте свій девайс профілактичною діагностикою, яка допоможе виявити проблеми на початковому рівні та уникнути в майбутньому втрат і розчарувань.

 • Ми запропонуємо Вам гарантію 6 місяців на ремонт Apple;
 • Нам 13 років – ми старше, ніж Епл =). Майстри TotalService знають всі тонкощі ремонту техніки Apple;
 • Зручне розташування офісів по всьому місту недалеко від метро;
 • Дисконтна система знижок для наших клієнтів.