ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт Apple Watch

Ремонт Apple Watch

Ремонт Apple Watch в Києві

Корпорація Apple буквально підсадила світ на свої продукти: мобільні телефони, планшетні комп’ютери, професійні й ультратонкі ноутбуки, системні блоки ПК. Але на цьому компанія не зупиняється і в 2014 році випускає розумні годинник iWatch. Комерційна жилка Apple виявилася і в цьому новому продукті – годинник працює повноцінно в парі з iPhone (починаючи з п’ятої моделі). Тобто купувати iWatch окремо від Айфона немає сенсу. А ось ремонт Apple Watch цілком повноцінний. Хоч вони і відрізняються конструкцією від iPhone, але в них так само б’ються екрани, періодично виникають проблеми з прошивкою і зарядкою.

Розумні годинники, як видно з назви, не просто показують час. Крім екрану, що реагує на поворот руки, iWatch дивує й іншими функціями:

  1. Комунікативна функція (можлива відправка повідомлень і здійснення дзвінків);
  2. Можливість активації персонального помічника Siri, який допомагає відправляти текстові і голосові повідомлення, здійснювати пошук в інтернеті;
  3. Фітнес-трекінг (можливо відслідковувати свою фізичну активність);
  4. Підтримка ApplePay (альтернатива платіжними картками) для зручності шопінгу.

Важко уявити, якими новими функціями будуть володіти наступні покоління iWatch.

Ремонт iWatch: причини й складнощі

Плідна робота виробників для нас означає одне – робота буде завжди. Вічний двигун – це не вигідно, тому у будь-якої техніки завжди будуть слабкі місця.

Найчастіші поломки Apple Watch відбуваються внаслідок ударів і падінь. В результаті потрібна заміна розрекламованого сапфірового скла. Крім заміни скла, ми усуваємо й внутрішні несправності. Так, є певні труднощі в діагностиці і ремонті через мініатюрних розмірів iWatch, але фахівці TotalService труднощів не бояться, і професійно справляються з такими завданнями.

Кому довірити ремонт Apple Watch в Києві?

Мережі сервісних центрів TotalService.

  • По-перше, ми працюємо в сфері ремонту техніки з 2004 року. Це значний досвід.
  • По-друге, за цей час ми виконали більше 53 830 ремонтів. Це цілий багаж знань.
  • По-третє, ми відкрили мережу офісів по Києву, всі вони зручно розташовуються біля метро.

Свій шлях ми починали з ремонту комп’ютерів, в тому числі від Apple. Ремонт Apple Watch не буде проблемою, тому що в “купертіновській” техніці ми розбираємося краще, ніж хто б то не був. Приходьте до нас, і Ви самі переконаєтеся, що нам можна довіряти!