ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт iPhoneРемонт iPhone Xs max

Ремонт iPhone Xs max

Професійний ремонт iPhone XS MAX у Києві

iPhone Xs Max – «яблучна» модель смартфонів, що презентувалась паралельно з моделлю iPhone Xs. Розмір її OLED-дисплею збільшено до 6,5 дюймів – це найбільша діагональ з усіх смартфонів Apple 2018 року. 8-ядерний процесор А12 Bionic дозволяє відкрити нові опції для будь-яких програм чи додатків, внаслідок чого смартфон в декілька разів швидше виконує будь-яку поставлену задачу при мінімальній затраті енергії. Покращена передача кольорів зумовлена вдосконаленою технологією True Tone, завдяки чому навіть найдрібніші деталі на відео або фото можна чітко роздивитись. Камера «яблучного» телефону дозволяє робити ідеальні знімки та відеоролики незалежно від освітлення. Технологія Face ID блокує доступ усіх сторонніх осіб до інформації, що зберігається в пам’яті iPhone Xs. Завдяки використанню міцної стальної рамки та скла підвищеної міцності модель надзвичайно естетична.

Ціни на ремонт iPhone XS MAX

УслугаСтоимость, грн
Діагностика*Бесплатно
Заміна модуля12500
Заміна скла3700
Заміна роз’єму живлення650
Заміна АКБ2200
Заміна основної камери3200
Заміна фронтальної камери1900
Заміна шлейфу зарядки950
Заміна мікрофону1250
Заміна шлейфу кнопок (на боковій панелі)1200
Ремонт після вологиот 500
Заміна ПО600
Ребол модемуот 3000
Замена бузеру950

* Безкоштовна діагностика проводитися у випадку ремонту техніки в нашому сервісному центрі.

Терміновий ремонт iPhone Xs max

Оскільки ніяка техніка не застрахована від поломок, навіть для iPhone Xs max ремонт іноді потрібен. Без професійної допомоги у таких випадках не обійтись, адже навіть незначне некваліфіковане втручання може повністю знищити заводський функціонал такого складного цифрового пристрою Тому радимо звертатись в СЦ TotalService, де працюють грамотні фахівці і де для ремонту Айфону Xs max використовуються оригінальні деталі.

В яких випадках найчастіше звертаються в наш сервісний центр?

  1. Коли пошкоджене скло або екран. Частіше за все ця поломка трапляється при значному ударі в результаті падіння або при сильній механічній дії сторонніми предметами.
  2. Коли виходить з ладу оригінальна акумуляторна батарея. Зазвичай це трапляється, коли використовуються чужорідні зарядні пристрої. В цьому випадку батарея замінюється.
  3. Коли всередину потрапляє рідина, що спричиняє швидке окислення деталей і вихід з ладу всього пристрою. У такому випадку здійснюється ретельна діагностика, замінюються зіпсовані деталі і відновлюється первинний функціонал Айфону.

ремонт айфону xs max

Заміна скла на iPhone Xs max

Як вельми складний цифровий пристрій, iPhone Xs max досить чутливий до кардинальних механічних навантажень :

  • удару об тверду поверхню при падінні з висоти;
  • радикальному стисканню жорсткими предметами, що призводить до деформування корпусу;
  • різкій зміні температури.

Це може стати причиною ушкодження його екрану або скла, після чого неможлива подальша експлуатація смартфону. За умови, що ця модель має дуже надійний захист від поломок та механічних ушкоджень, дисплей «яблучних» моделей – їх вразливе місце. В нашому СЦ за необхідності ми зробимо заміну скла iPhone Xs max. Ця процедура займає біля 2 годин. При цьому ми даємо гарантію на свою роботу.

Перевага співпраці з нами

Звернувшись в TotalService, ви отримаєте якісну послугу, знаходячись в будь-якому місці країни. Ми можемо провести консультацію в телефонному режимі, але вона буде поверхневою. Скористувавшись опцією «кур’єрська доставка», мешканець будь-якого регіону може замовити у нас ремонт iPhone Xs max. Ми зробимо його максимально оперативно і бездоганної якості. Вартість нашої роботи завжди прораховується індивідуально – вона залежить від серйозності ушкодження, складності робота та ціни на запчастини. Ми зможемо її озвучити тільки після повної діагностики вашого Айфону.