ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт iPod

Ремонт iPod

Ремонт iPod: 1 000 пісень та 50 000 ремонтів

Важко уявити сучасне суспільство без можливості слухати музику і аудіокниги в транспорті, спортзалі, в парку і на вулицях міста. Але до компактних розмірів і флеш-пам’яті медіапрогравачі пройшли довгий шлях через касети і CD-диски. Конструкція і ремонт iPod істотно відрізняється як від перших плеєрів, так і від сучасних моделей MP3 інших виробників. Саме тому так важливо звертатися за ремонтом до фахівців.

Компанія Apple випустила iPod в 2001 році. Плеєр був випущений під слоганом, придуманим Стівом Джобсом: «1 000 пісень у Вас в кишені». А в наших кишенях тисячі проведених ремонтів. Якщо бути точніше, то більше 53 890 виконаних робіт, серед яких є і ремонт Айпод.

Типові несправності. Ремонт Айпод

Найтиповіші поломки плеєрів Apple:

  1. тріснутий екран;
  2. проблеми з жорстким диском;
  3. не реагує сенсор;
  4. пошкоджені роз’єми (USB і для навушників);
  5. непрацюючі кнопки збільшення і зменшення гучності;
  6. порушення роботи програмного забезпечення;
  7. засмітилися динаміки.

Як проходить ремонтування техніки в наших майстернях? Фахівці TotalService проводять діагностику. Це займає не більше 3-х днів. У разі термінової діагностики 3 дня скорочуються до 3-х годин. Вартість термінової діагностики складає 255 грн. Після виявлення причини поломки проводиться відновлення роботи приладу. Коли налагоджене пристрій буде вже вдома, ми обов’язково зв’яжемося з Вами, щоб уточнити, як прилад працює після виконаних робіт.

Ремонт iPod в Києві в спеціалізованому сервісному центрі

Наша перша майстерня відкрила свої двері в один рік з виходом айпод першого покоління – в 2004-му році. З тих пір кожен займався своєю справою: Apple продовжував презентувати нові покоління плеєрів, а ми вчилися їх ремонтувати. Еволюція iPod йшла перед очима майстрів TotalService. І повірте, ми знаємо, що таке професійний ремонт iPod.

Музика налаштовує на потрібний лад, а аудіокниги економлять Ваш час. Вибираючи музику або книгу, Ви створюєте собі індивідуальну атмосферу. Закладка в браузері на сайт TotalService дозволить не переривати надовго задоволення від прослуховування плейлиста в разі, якщо плеєр вийшов з ладу. З нами Ви просто не встигнете помітити відсутність Айпода!