ГоловнаПослугиРемонт AppleРемонт Mac Pro / Mac mini

Ремонт Mac Pro / Mac mini

Ремонт Mac: всюди яблука

Назва персональних комп’ютерів Macintosh від корпорації Apple – це масляне масло або яблучне яблуко. Все тому, що Макінтош – це похідне від сорту яблук, а Apple в перекладі з англійської означає “яблуко”. Виходить, що Макінтош від Еппл – це яблуко від яблука. А ось ремонт Mac від Apple у більшості користувачів не викликає таких “смачних” асоціацій.

Крім яблучної складової (у всіх сенсах цього слова), комп’ютери сімейства Макінтош вражають своєю різноманітністю:

  • ноутбуки для професіоналів MacBook Pro, що випускаються з 2006 року;
  • надтонкий ноут MacBook (з 2008 р) і надлегкий, що важить не більше кілограма – Air MacBook (з 2015 р);
  • настільна робоча станція Mac Pro і системний блок Mac mini (крихітний блок з розмірами 16,5 см х 16,5 см х 5 см!);
  • моноблочний персональний комп’ютер iMac.

Чи не дивує одне – техніка Apple працює не вічно і ламається, як будь-яка комп’ютерна техніка. Майстерні TotalService з радістю відремонтують будь-який з представлених Маків. У Києві в нас мережа сервісних центрів, що для Вашої зручності, розташовані близенько біля метро. Від Вас потрібно тільки принести несправний комп’ютер, все інше зроблять менеджери та інженери.

Як проходить ремонт Mак в майстернях TotalService?

Будь-яка послуга, будь то ремонт Mac pro (настільної робочої станції) або ремонт Mac mini (мініатюрного блоку), обов’язково включає діагностику. Майстри TotalService здійснять пошук причини несправності в термін до 3-х днів або 3-х годин, якщо це термінова діагностика. Далі інженери приступають до ремонту.

Після виконання робіт ми обов’язково зв’язуємося з клієнтом, щоб уточнити, як працює пристрій після налагодження. Ми цінуємо всіх клієнтів і переживаємо за кожне замовлення.

Ремонт Mак в майстернях, де навіть стіни просякнуті досвідом

Ми не перебільшуємо. З 2004 року, ми ремонтували всі можливі й неможливі комп’ютери, ноутбуки, системні блоки, монітори. За цей час ми обробили понад 53 830 замовлень, і ремонт Mac – це лише частина цього неосяжного досвіду. Ми не стоїмо на місці, і кожен день отримуємо нові знання. Ремонт Вашої техніки в нашому сервісному центрі – це завжди запорука добротного ремонту!