ГоловнаПослугиРемонт фотоапаратівРемонт фотоапаратів Canon

Ремонт фотоапаратів Canon

Ремонт фотоапаратів Canon в Києві

Відобразити мить ще в давні часи намагалися Евклід і Аристотель, створивши перший фотоапарат. З миттю якось не вийшло, адже пристрій показував тільки оптичне зображення. Зафіксувати його вийшло в 1827 році Жозефу. З тих часів апарат удосконалився, але ніякі поліпшення поки не можуть застрахувати його від поломки, тому ми пропонуємо якісний ремонт фотоапаратів Canon, щоб раз і надовго вирішити всі проблеми з ним.

Ремонт фотоапаратів Canon. Симптоми поломок

 1. Заклинювання об’єктива
  З цим допомагає впорається чистка фотоапарата від пилу і сміття. Іноді причина в тому, що стерлися зубці редуктора. У цьому випадку ремонт фотоапаратів Canon полягає в заміні зовнішнього кільця.
 2. Немає спалаху.
  Швидше за все прийшла в непридатність лампа або пошкоджений шлейф, який з’єднує лампу з фотоапаратом.
 3. Фотоапарат не вмикається.
  Перед ремонтом фотоапаратів Canon інженери з’ясують причину поломки – їх існує безліч: вийшла з ладу батарея, запобіжник живлення, процесор, несправна кнопка включення, потрапляння води і тд.
 4. На фото смуги.
  Іноді це трапляється через пошкодження шлейфу або заклинювання, іноді – потрапляння мастила в затвор. І тут ремонт простіше простого – шлейф міняємо, об’єктив вправляємо, а затвор – чистимо.
 5. Етюд в рожевих тонах. Всі фото виходять з рожевим або фіолетовим відтінком. Причина в використанні фотоапарата при високих температурах і вологості. Також є початковою ознакою поломки матриці.

фото ремонт фотоапаратів кенон  фото ремонт фотоапаратів canon

Ремонт фотоапаратів Canon в TotalService не займе багато часу

Звернувшись в наш сервісний центр Ви можете розраховувати на:

 • Зручне розташування офісів
 • Гарантію на ремонт фотоапаратів Canon 6 місяців
 • Ви оплачуєте тільки за виконану роботу. Діагностика – безкоштовно.