ГоловнаПослугиРемонт фотоапаратівРемонт фотоапаратів Nikon

Ремонт фотоапаратів Nikon

Ремонт фотоапаратів Nikon в Києві

Ремонт фотоапаратів Nikon – одна з послуг за якою звертаються саме в сервісний центр «TotalService». Нікон – компанія японська і славиться якістю збірки, але поломки час від часу стаються і з ципи фотоапаратами, а саме:

 • механічні пошкодження: удари, падіння;
 • проникнення води або іншої рідини;
 • потрапляння піску;
 • фізичний знос деталей.

Ремонт фотоапаратів Nikon необхідний коли:

 1. Застряг об’єктив.

  Зазвичай ремонт Nikon, в цьому випадку обмежується чисткою від пилу, а в літній сезон – від піску. Іноді замінюємо шторки об’єктива.

 2. Немає спалаху.

  Якщо фотоапарат повністю заряджений, вірно обраний режим зйомки, але спалах не спрацьовує – можливо зламалася лампа спалаху, не працює трансформатор запалювання або ключ управління спалахом. В цьому разі ремонт Нікон проводиться просто заміною деталей.

 3. Немає зображення на дисплеї.

  У цьому випадку без відновлення матриці або шлейфів не обійтися

 4. Немає фокусу.

  На початку перевірте в налаштуваннях чи не обрано, часом режим ручного фокусування. Проблема може бути в цьому і ремонт Нікон просто не знадобиться. Якщо проблема не програмна, поломка може бути в лінзі та моторі фокусування. Самі по собі, ці деталі дуже маленькі і тендітні, але підлягають заміні.

 5. Розбитий дисплей.

  Стратегія ремонту Nikon напряму залежить від ступеня тяжкості поломки. Наші інженери скажуть точніше після виконаної діагностики. Ремонт Нікон може обійтися заміною світлодіодів або ж доведеться міняти матрицю.

фото ремонт фотоапаратів nikon в києві

Ми розглянули лише основні несправності. Хочете знати, що робити, коли необхідний ремонт Nikon? Правильний відповідь – нести в сервіс. Не експериментуйте з такими недешевими пристроями.

Чого не можна робити: допомагати рукою об’єктиву що заклинив і самостійно розбирати пристрій, якщо Ви раніше цього не робили. Це загострить поломку і ремонт фотоапаратів Nikon може коштувати в рази дорожче. Також нерідкі випадки, коли після “аматорської” розбірки, відновити працездатність пристрою просто неможливо.

Бажаємо Вам гарних знімків, для іншого є ремонт фотоапаратів Nikon в TotalService.