ГоловнаПослугиРемонт фотоапаратівРемонт фотоапаратів Sony

Ремонт фотоапаратів Sony

Фотоапарат – невеликий пристрій, але як багато яскравих вражень і спогадів! Тому дуже прикро, коли він ламається в момент, коли так потрібен. Тут ми і прийдемо на допомогу! Ми готові провести ремонт фотоапаратів Sony в найкоротші терміни.

Ремонт фотоапаратів Sony в TotalService

  1. Поломки рухомої частини – об’єктива. Тут і падіння з висоти, і удари висунутого об’єктиву – “заслужена” пальма першості серед всіх поломок.
  2. Поломка кнопок управління. Найчастіше причина – час. Деталі зношуються, шлейфи перетираются – кнопки западають. У цьому випадку ремонт фотоапаратів Соні полягає в заміні неробочих деталей.
  3. Тріснув дисплей – все і так зрозуміло. Ремонт фотоапаратів Sony в цьому випадку передбачає заміну дисплея.
  4. Сторонні речовини. Будь то вода, яка викликає корозію або пісок, який залишає жахливі подряпини і провокує заклинювання рухомих блоків.
  5. Не реагує спалах. Найчастіше, причина – знос або пошкодження при необережному поводженні.
  6. Роз’єм для карти часто приходить в непридатність. Відламується кришка або пошкоджуються контакти. Результат – фотоапарат не бачить карту. А на вбудованій пам’яті «далеко не заїдеш», тому тут без ремонту фотоапарата Sony теж ніяк не обійтися.

Чи можна самому провести ремонт фотоапаратів Соні?

фото ремонт фотоапаратів Sony   фото ремонт фотоапаратів соні

Якщо Ви не майстер і не маєте подібного (успішного) досвіду в минулому – НІ! Фотоапарат вміщує рекордну кількість деталей на см², так що ремонт фотоапарата Соні – справа тонка!

Наші ̶ю̶в̶е̶л̶і̶р̶и̶ майстри за роки роботи зустрічалися і справлялися практично з усіма можливими поломками фотокамер, тому нас складно здивувати. Ну хіба, якщо Ви викупаєтеся разом з фотоапаратом в солоній воді, заллєте його соком, потім кетчупом, а потім вдарите об бетон і ще зверху пострибаєте – тоді ТАК! =).

  • Ми знаходимося в Києві, більша частина наших офісів знаходиться біля метро і нас легко знайти.
  • На ремонт фотоапаратів Sony ми надаємо гарантію 6 місяців.

Ми повернемо Вам можливість зберегти найтепліші спогади – проведемо ремонт фотоапарата Sony швидко і надовго.