ГоловнаПослугиРемонт комп’ютерівЧистка комп’ютера

Чистка комп’ютера

Чистка комп’ютера – недооцінений вид ремонту

фото Чистка комп'ютера

Причиною аварійних вимкнень та збоїв в роботі банально може бути пил всередині комп’ютера. Чистка комп’ютера – це як особиста гігієна. Не будете дотримуватися – нарікайте на себе.

Почистивши ПК від забруднення та змастивши його термопастою, можна усунути цілий спектр симптомів, що з’явилися в Вашому комп’ютері. Визначити, чи пора йти в ремонтну майстерню, просто – пристрій під час роботи починає шуміти, а іноді і нагріватися. Коли температура перевищує норму, і комп’ютер сигналізує про це перебоями в роботі, варто відразу звернутися в сервісний центр, щоб уникнути ускладнень.

Чистка ПК. Симптоми забруднення комп’ютера та чим це загрожує

  1. Перший очевидний симптом забруднення ПК – нагрівання під час роботи. Якщо ПК сильно нагрівається, значить, кулери не справляються з охолодженням чіпів, що нагріваються під час навантаження. Проведена вчасно чистка попередить згоряння відеокарти, процесора або материнської плати.
  2. Ще один симптом забруднення – комп’ютер сильно шумить при роботі. Причиною може бути пил на вентиляторі – товстий шар пилу, який потрібно прибрати, щоб шум зник. А якщо зробити чистку руками вмілих майстрів TotalService, то про проблему Ви забудете надовго.
  3. І третій, найбільш очевидний симптом (його складно не помітити) – ПК зависає і вимикається самостійно. Це теж пил (на початковій стадії). Чому? Тому що за аварійне відключення комп’ютера при перегріві відповідає центральний процесор. І якщо процесор вже рятується як може, вимикаючи комп’ютер самостійно, то пора замінити термопасту. Заміна термопасти на процесорі допоможе відновити роботу системи охолодження.

Як часто потрібно робити чистку ПК

У мережі майстерень TotalService будь-який вид ремонту починається з діагностики, яка проводиться в термін до 3-х днів. Після чого проводяться безпосередньо ремонтні роботи. Щоб уникнути ускладнень – відносьте свій ПК на профілактику хоча б раз на рік, а краще – раз на півроку.

Як відбувається чистка комп’ютера в майстернях?

  1. Спочатку Ви приносите свого припалого пилом страждальця в один з наших офісів, що зручно розташовуються поблизу метро.
  2. В мережі майстерень TotalService будь-який вид ремонту, навіть чистка комп’ютера. починається з діагностики, яку наші майстри проводить її в термін до 3-х днів.
  3. Далі наші фахівці почистять кулер, радіатор, роз’єми та «нутрощі» ПК.
  4. Після чищення ми проведемо змащування кулерів, заміну термопасти і термопрокладок для поліпшення теплового обміну між чіпами і охолоджуючими елементами.
  5. Завершальний етап – зовнішня чистка комп’ютера від забруднень і пилу спеціальними засобами.

Пил – не такий вже й нешкідливий забруднювач, як може здатися. Але будь-які ускладнення легко попередити, просто вчасно почистивши комп’ютер в TotalService.