ГоловнаПослугиРемонт комп’ютерівДіагностика комп’ютера

Діагностика комп’ютера

Спочатку була діагностика комп’ютера

Щоб вирішити проблему, спершу потрібно знайти причину її появи. Тому перший і один з найважливіших етапів будь-якого ремонту пк в TotalService – діагностика комп’ютера. І чим складніше прилад, тим ретельніше вивчаються можливі причини несправності.

Якісна діагностика комп’ютера – важлива частина ремонту

Після оформлення заявки на ремонт, майстри TotalService не просто окинуть прилад поглядом та прикинуть причину поломки, а в термін до 3х днів проведуть професійну діагностику і складуть оптимальну стратегію ремонту. Ми серйозно підходимо до замовлень, тому що цінуємо своїх клієнтів.

А до постійних клієнтів взагалі ставимося як до друзів, для них діагностика комп’ютера – безкоштовна. Та й не тільки комп’ютера, а й будь-якої іншої техніки, тому що сервісні центри TotalService виконують широкий спектр послуг: від заправки картріджів до ремонту ноутбуків, фотоапаратів, проекторів і відеокамер.

Діагностика комп’ютерів в Києві

У великому місті – великі пробки. А наші сервісні центри в Києві знаходяться поблизу метро, ​​тому так зручно ремонтувати техніку саме в TotalService.

фото діагностика комп'ютера  фото діагностика комп'ютерів

Термінова діагностика комп’ютера

Сучасне життя диктує свої правила. Термін “на вчора” ми чуємо так часто, що часом починаємо вірити в те, що дійсно встигли “на вчора”. Плисти проти течії непродуктивно, тому у нас є послуга термінової діагностики. Вартість послуги – 255 грн, а термін виконання – до 3-х годин. Оскільки терміновість не впливає на якість виконаної роботи нашими інженерами, це майже надшвидкісна діагностика, і вона варта Вашої уваги.

Поставити правильний діагноз – половина успіху. Довірте свою несправну техніку нам, наша команда фахівців полагодить її якісно та оперативно.