ГоловнаПослугиРемонт комп’ютерівРемонт блоку живлення комп’ютера

Ремонт блоку живлення комп’ютера

Ремонт блоку живлення комп’ютера. На що варто звернути увагу?

фото Ремонт блоку живлення комп'ютера

Одна з причин, по якій Ваш комп’ютер може в один день запротестувати – несправний блок живлення. При виборі комп’ютера ми часто обходимо увагою цей важливий елемент. А даремно. Від потужності та якості роботи блоку живлення залежить, наскільки часто Вам доведеться шукати майстерні, що роблять ремонт блоку живлення комп’ютера. Тому ми рекомендуємо при покупці ПК приділяти більше уваги вибору цього елемента.

Причини поломок та ремонт блоку живлення

Знайти причину несправності приладу можна за допомогою діагностики. Майстри TotalService в термін до 3-х днів проведуть професійну діагностику приладу й усунуть всі неполадки. Ми також надаємо послугу термінової діагностики – в термін до 3 годин, вартістю – 255 грн.

Які причини поломки найчастіше бачать наші майстри під час огляду несправного блоку живлення? Нижче перераховані основні з них:

  1. Проникнення рідини, скупчення пилу всередині комп’ютера;
  2. Старість електролітичних конденсаторів та інших радіоелементів в схемі самого блоку;
  3. Стрибки напруги в мережі (при вмиканні / вимиканні потужних електроприладів – електроплит, нагрівачів).

фото Ремонт комп'ютерного блоку живлення

Також не варто виключати такі причини, як заводський брак та неправильна експлуатація ПК. Ми звикли вимикати всі прилади, навіть коли лиш на пару годин відходимо від робочого місця. Але більшість користувачів не знають, що часте вмикання / вимикання ПК шкідливе для пристрою. Це шкодить блоку живлення, в тому числі. Ми рекомендуємо Вам врахувати цей факт при подальшій роботі з комп’ютером.

Ремонт блоку живлення у спеціалістів

Якісний і оперативний ремонт блоку живлення комп’ютера можна провести у нас, в TotalService. До нас легко дістатися – всі офіси знаходяться поблизу метро. Коли Ви з нами познайомитеся, то зрозумієте, що маєте справу з фахівцями. Інших ми не тримаємо =). Про ринок ремонту техніки ми знаємо дуже багато, тому що ось уже 13 років наші інженери роблять все, щоб техніка наших клієнтів працювала як нова. Якість своєї роботи ми завжди підтверджуємо гарантією 6 місяців на всі види ремонтів.

Нам можна довіряти!