ГоловнаПослугиРемонт комп’ютерівРемонт материнських плат

Ремонт материнських плат

Ремонт материнських плат – справа не з легких

Материнська плата (motherboard або mainboard) – важливий пристрій, механічна основа для всієї електронної схеми ПК. Вона об’єднує основні компоненти комп’ютера (процесор, жорсткий диск, оперативну пам’ять, відеокарту, оптичний привід та інше) й забезпечує їх повну взаємодію. Тому ремонт материнських плат варто довіряти тільки фахівцям, а не любителям.

фото ремонт материнських плат в києві

Материнська плата – це мікросхема BIOS, сокет СРU, слоти розширення (під відеокарту, аудіокарту, системну карту), слоти під оперативну пам’ять, північний і південний мости чіпсетів, виходи SATA для жорстких дисків, USB виходи, роз’єм для підключення блоку живлення і подачі напруги на плату, роз’єм живлення і роз’єм підключення периферії. Здається, що складові материнської плати можна перераховувати безкінечно.

Тому ремонт материнської плати – один з найскладніших видів ремонту для більшості майстерень по ремонту техніки. Але не для TotalService.

Ремонт материнської плати з TotalService

Для вирішення такого складного завдання, як ремонт материнської плати будуть потрібні:

  • поглиблені знання;
  • спеціальне обладнання;
  • наявність необхідних комплектуючих.

Іншими словами, потрібен досвід і професіоналізм.

Свою діяльність в сфері ремонту техніки ми починали 13 років тому саме з ремонту комп’ютерів. Тому з упевненістю можемо сказати, що про ремонт материнських плат знаємо все, адже ми росли, збагачували знання й накопичували досвід разом з розвитком техніки.

Інженери TotalService протягом 3-х днів з моменту оформлення замовлення проведуть точну діагностику плати, визначать причину непрацездатності та повернуть Вашого комп’ютера до роботи.

Причини поломок. Ремонт материнських плат

Чому головна плата ПК ламається? Це може статися через перегрів, стрибки напруги в мережі, і навіть коротке замикання. Не виключені проблеми з платою внаслідок неправильної збірки комп’ютера на виробництві (через що можуть вигоріти порти та контролери). Навіть випадковий удар може вплинути на працездатність «серця» комп’ютера.

І якщо з Вашим комп’ютером трапилося щось подібне, то обов’язково приходьте до нас! Ремонт материнських плат – це те, що ми вміємо робити оперативно й професійно. Крім того, наші майстерні зручно розташовуються поблизу метро. Приходьте – і наші менеджери привітно приймуть замовлення, а досвідчені майстри відремонтують несправність приладу з точністю хірурга. З Вас – несправна плата, з нас – майже нова плата. Непоганий обмін, чи не так?

З TotalService – Ваша техніка буде працювати, як нова.