ГоловнаПослугиРемонт комп’ютерівРемонт моноблоків

Ремонт моноблоків

Ремонт моноблоків в Києві

Що таке моноблок? І куди бігти, якщо терміново потрібен ремонт моноблоків? Моноблок являє собою комп’ютер, об’єднаний з монітором в одному корпусі. Моноблок трохи товщий звичних РК-моніторів, і на ньому розташовується більше кнопок управління.

Якщо Ваш комп’ютер зовні складається з монітора і клавіатури, то, вітаємо, Ви є щасливим володарем моноблока. «У чому ж щастя?», – запитаєте Ви. У компактності та економії місця. Плюс моноблоку – мобільний в транспортуванні. З основних позитивних моментів це все.

А далі все, як зі звичними нам комп’ютерами – зависає, не включається, шумить і «взагалі не дає працювати, а замовник здере з мене три шкури!» Турбуватися не варто, оскільки професійний ремонт моноблоків проводиться там же, де й ремонт комп’ютерів та ноутбуків, а саме – в TotalService, тобто у нас.

Все пропало. Ремонт моноблоків – з чого почати?

Найголовніша порада в питаннях ремонту моноблока, який не реагує на Ваші спроби його включити – це перевірити, чи всі комплектуючі включені, і чи підключений прилад в мережу. Якщо все так, але комп’ютер все ще не працює, то підключіть в ту ж розетку інший прилад, щоб перевірити справність самої розетки. Ці поради здаються простими, але вони виключать необхідність зайвий раз звертатися в майстерню.

Але якщо нічого з перерахованого вище не допомагає, і Ви помітили подібні проблеми:

  1. Моноблок під час роботи видає дивні звуки;
  2. Моноблок включився, але на екрані немає картинки;
  3. Не завантажується операційна система;
  4. При роботі постійно спливають помилки;
  5. Прилад не вимикається;
  6. Моноблок не включається.

У таких випадках ми не рекомендуємо самостійно ремонтувати моноблоки. За допомогою краще звернутися до фахівців.

З подібними несправностями Ви можете сміливо звертатися в наші сервісні центри. Інженери TotalService оперативно виправлять всі поломки, і зроблять це гарантовано якісно. Крім того, всі офіси TotalService знаходяться поблизу метро, ​​тому ремонт моноблоків не відніме у Вас багато часу. Не витрачайте час на пошуки майстерень, адже Ви вже в потрібному місці. TotalService – Ваша техніка буде працювати, як нова.