ГоловнаПослугиРемонт комп’ютерівРемонт проекторів

Ремонт проекторів

Ремонт проекторів VS ремонт телевізорів

До того, як популярність проекторів зросла, покупці дивилися тільки в сторону телевізорів. Зараз все інакше: люди стали зважувати всі за і проти і поглядати в бік проекторів. І це можна пояснити. Хто не хоче дивитися фільми в кінотеатрі? Не виходячи з дому, не відволікаючись на «ходячих по головам» і не заспокоюючи балакунів сусідів ?! Але як же бути, коли питання стає руба: апарат вийшов з ладу і дуже потрібен ремонт проекторів? Чи можливий він? Якщо так, то «чи варта шкурка вичинки?»

Проектор – гідна альтернатива телевізорів. Звичайно, в якості картинки телевізор стоїть на першому місці, тому що зображення проектора часто залежить від освітлення в приміщенні (чим темніше, тим краще) та від моделі самого проектору. Але жоден телевізор не зрівняється з проектором в одному: в розмірах зображення. Тільки великому екрану під силу створити ефект повного занурення. Серед телевізорів буде складно знайти величезний екран за розумні гроші, а ось проектори цю задачу вирішують.

Що стосується ремонту проекторів. то навіть у несправного пристрою є один великий плюс у порівнянні з телевізором – його компактність. Він не такий важкий, як телевізор, і його доставка в сервісний центр не стане настцпною невдачею після поломки. Якщо Ви зупините свій вибір на мережі сервісних центрів TotalService, завдання ще більше спрощується: всі наші офіси в Києві зручно розташовуються біля метро.

Ремонт проекторів: типові несправності

Проблеми, з якими найчастіше звертаються в сервіс:

  1. Погіршилася якість зображення;
  2. Проектор працює, але зображення відсутнє;
  3. В пристрій потрапила рідина;
  4. Зникло підсвічування екрану;
  5. Проектор не включається.

Наші інженери ремонтують подібні поломки в два етапи: спочатку роблять повну діагностику, щоб з’ясувати причину поломки, а потім проводять саме ремонт проектора. Все, що потрібно від Вас – здати його в будь-який з наших офісів та після діагностики прийняти рішення стосовно ремонту.

Ремонт проектора – завдання з оптики

Проектор відноситься до оптичних приладів, ремонт яких краще довіряти кваліфікованим фахівцям. Наші фахівці такими є, адже вони працюють в TotalService, а це значить:

  • 13 років досвіду на ринку ремонту техніки;
  • Більше 53 800 виконаних ремонтів;
  • Повна професійна діагностика в термін до 3-х днів.

Ремонт проекторів в нашій мережі – це завжди якісний ремонт. Кожен день ми робимо все, щоб техніка наших клієнтів працювала як нова!