ГоловнаПослугиРемонт комп’ютерівЗаміна жорсткого диска в комп’ютері

Заміна жорсткого диска в комп’ютері

Заміна жорсткого диска в комп’ютері. Навіщо це потрібно?

Жорсткий диск чутливий до перепадів напруги, ударів, вібрації, тому поломки жорсткого диска зустрічаються досить часто. Найчастіше до нас потрапляють жорсткі диски з пошкодженими секторами (так званими бедами або бед-блоками) і, як правило, повністю вирішити проблему може тільки заміна жорсткого диска в комп’ютері.

Заміна жорсткого диска в комп’ютері. У яких випадках це неминуче

фото Заміна жорсткого диска в комп'ютері  фото Заміна жорсткого диска на комп'ютері

Найчастіше биті сектори на вінчестерах з’являються від ударів, вібрації (наприклад, вирішили переставити системний блок зі столу на підлогу не вимикаючи його). Якщо жорсткий диск пошкоджений, то комп’ютер майже одразу починає гальмувати, зависати, частина інформація перестає читатися, а деякі файли просто відмовляються відкриватися.

У деяких випадках, таку проблему можна вирішити, шляхом затирання бед-секторів, але через кілька місяців вона може знову повторитися. Тому ми рекомендуємо проводити ремонт жорсткого диска, щоб витягнути з нього інформацію. В інших випадках необхідно проводити заміну жорсткого диска на комп’ютері, при цьому уцілілу інформацію зі старого диска ми неодмінно перенесемо!

В будь-якому випадку, якщо є підозри на несправність жорсткого диска або іншу поломку – приносите свій ПК до нас на діагностику. Ми маємо 13-річний досвід і усуваємо навіть найскладніші поломки. Заміна жорсткого диска в комп’ютері для нас – не проблема.