ГоловнаПослугиРемонт дрібної побутової техніки

Ремонт дрібної побутової техніки

Ремонт дрібної побутової техніки. Не таке вже вона і дрібна

Прокинувшись, виключаєте будильник. Потягуючись і розминаючись на ходу, бредете до своїх підлогових ваг. Зважуєтеся, посміхаєтеся і прямуєте в ванну, щоб прийняти душ і випробувати нову електрощітку. Щітка хороша! Зручно. Після ранкового душа сушите волосся феном, поглядаючи на годинник. Ще 20 хвилин. Чи встигаєте випити кави. Благо є кавоварка. Це щастя! Ще можна встигнути запекти сандвіч з шинкою в бутербродниці. Сніданок готовий. Залишилося перекусити і бігти на роботу. «При чому тут ремонт дрібної побутової техніки?» – запитаєте Ви.

Сценарій ранку у кожного свій. Але в ньому завжди є дрібна побутова техніка: соковижималки, блендери, йогуртниці, кавоварки, праски. А уявіть, що все раптом зникне, зламається. Ранок буде не ранок. Краще випередити події і прикріпити нагадування на холодильник, що якісний ремонт дрібної побутової техніки – це СЦ «TotalService». Ремонт побутової техніки тільки з гарантією 6 місяців – головний пункт нашого сервісу!

Дбайливий сервіс з ремонту побутової техніки

Наша майстерня вже 13 років вирішує завдання несправностей різної складності. Не здійснювати ремонт побутової техніки в Києві було б помилкою. Адже сучасні будинки заповнені приладами, які старанно економлять час і нерви, і хтось повинен подбати про них.

Сервісний центр «TotalService» вдихне нове життя в несправні морозивниці, пароварки, тостери, фритюрниці. Зробить це професійно, якісно і оперативно. А після виконаної роботи наш менеджер зв’яжеться з Вами, щоб уточнити, чи добре працює прилад після ремонту.

Майстер на всі руки. Це про наших інженерів

В голові два нагальних питання – «що з моїм феном?» І «де ремонт дрібної побутової техніки в Києві?». Відразу відповімо на друге питання – у нас є ремонт побутової техніки і ми знаходимося в Києві. А на перше питання наші майстри зможуть відповісти після діагностики, яка для постійних клієнтів проводиться безкоштовно.

Якщо ж у Вас поламаний не тільки фен, а цілий перелік приладів – не впадайте у відчай. В нашій майстерні працюють майстри на всі руки – найскладніший ремонт побутової техніки їм по плечу. Сміливо приносьте несправну побутову техніку в сервісний центр «TotalService», і ми допоможемо Вам швидше повернутися в щоденну зону комфорту. Після першого звернення ми видамо Вам дисконтну карту, що дозволить заощадити на ремонті в подальшому.