ГоловнаПослугиРемонт дрібної побутової технікиРемонт блендерів

Ремонт блендерів

Ремонт блендерів врятує Олів’є

Звучить дивно, але це можна пояснити. Ви знали, що деякі виробники блендерів в інструкції пишуть дорогоцінний рецепт майонезу? Збивати цей знаменитий соус без техніки можна дуже довго. Тому добре, коли на кухні є блендер. Ще краще, коли він справний. А ось коли вже потрібен ремонт блендерів – це до нас!

Збиваєте майонез виделкою і перетираєте каші через сито, бо блендер несправний? Є більш гуманний варіант. Полагодьте свого незамінного помічника раз і надовго. Стаціонарний, занурювальний, комбінований – будь-який блендер приносите в СЦ «TotalService»!

Чому ремонт блендера в Києві надійніше провести у нас?

Ми не тільки дорожимо своєю репутацією, але й цінуємо своїх клієнтів. Тому потурбувалися, щоб Вам було зручніше до нас добиратися – всі наші офіси знаходяться поруч з метро. Це зручно.

Коли Ви переступите поріг нашої майстерні, Вас привітно зустрінуть, приймуть замовлення, проведуть діагностику і покличуть забрати свого помічника додому.

За якість ремонту не турбуйтеся. Наші досвідчені майстри знають толк в техніці, що ми і підтверджуємо, надаючи гарантію 6 місяців на виконану роботу.

Ремонт блендерів в TotalService. Які з них ми ремонтуємо?

Всі за принципом роботи і по виробнику. Наш сервісний центр проводить:

  1. Ремонт блендерів Philips
  2. Ремонт блендера Scarlett
  3. Ремонт блендерів Kenwood
  4. Ремонт блендера Braun та ін.

Ми пам’ятаємо, коли прийшов Блендер-Гострий Ніж. Як робив смузі і здавався таким вічним. Але, ніщо не вічне. Ми добре пам’ятаємо, як зароджувався ремонт блендера. Ми були там, вчилися, ремонтували, робили помилки, раділи перемозі. Згодом настав той день, коли накопичився досвід, зміцніли майстра. І тепер слово «блендер» нас не лякає. А ремонт блендерів і поготів.

Ну, досить розповідей, беріть свій бездиханний блендер і приходьте до нас. Мудрі майстри СЦ «TotalService» допоможуть. І, може, розкажуть пару легенд про Блендер-Гострий Ніж.

Ціни на ремонт блендерів в TotalService

Найменування послугиВартість, грн
Діагностика (оплачується тільки в разі відмови від ремонту). Без видачі акту155
Ремонт кабелю250
Ремонт плати управління блендерувід 300
Заміна редуктора в блендері200 + вартість деталі
Заміна муфти блендера300 + вартість деталі
Заміна мотору блендеравід 400 + вартість деталі
Заміна плати управління в блндеріпісля діагностики