ГоловнаПослугиРемонт дрібної побутової технікиРемонт фенів

Ремонт фенів

Ремонт фенів в Києві. Куди краще звернутися?

Ми навчилися видобувати вогонь, підкорили океан і піднялися на вершини світу. А ще ми приручили вітер і створили фен, щоб встигати за шаленим темпом сучасного життя. СЦ «TotalService» починав свій шлях з ремонту комп’ютерної техніки і успішно виконує свою роботу вже 13 років. Тому ремонт фенів нам можна довірити без вагань. Наші майстри полагодять і побутової фен, і професійний – ми виконаємо будь-який ремонт фенів для волосся.

У яких випадках не обійтися без професійного ремонту фенів для волосся?

Головні елементи будь-якого фена – вентилятор і електронагрівач. Всі основні несправності фенів стосуються цих елементів:

  1. Вентилятор не обертається;
  2. Повітря не нагрівається;
  3. Електроприлад не включається.

Самостійно електроприлади лагодити не варто. Краще відремонтувати фен у фахівця. І у нас такі є – досвідчені майстри, на роботу яких надається гарантія. Тому що своїм інженерам ми довіряємо і якість послуг підтверджуємо.

Мережа «TotalService» – це 13 років практики. Ми виробляємо ремонт фенів всіх виробників. а саме:

  • Ремонт фена Rowenta
  • Ремонт фена Vitek
  • Ремонт фена Philips
  • Ремонт фена Bosch
  • Ремонт фена Babyliss

Ремонт фенів для волосся – не складна, але вкрай важлива послуга. Тому що з непрацюючим феном можна запізнитися на роботу, не встигнути на важливу зустріч, підвести клієнтів в салоні, змусити гостей чекати на заході, винуватцем якого Ви і є. І, врешті-решт, швидко висушити шкарпетки, лак для нігтів і кота без фену не вийде.

Порядок – це коли кожна річ на своєму місці, ремонт – це коли кожна річ на своєму місці працює. Ремонт фенів – це коли «майстер зачісок» приведено в порядок і він готовий економити Ваш час на збори. А СЦ «TotalService» – салон для Вашого фена, де ми надамо йому належний вигляд і вмовимо працювати.

Ціни на ремонт фенів в Києві

Найменування послугиВартість, грн
Діагностика (оплачується тільки в разі відмови від ремонту). Без видачі акту155
Ремонт кабелю255
Ремонт кнопоквід 200
Ремонт плати управліннявід 280
Заміна кабелю320
Заміна нагрівальних спіралейвід 300