ГоловнаПослугиРемонт дрібної побутової технікиРемонт кухонних комбайнів

Ремонт кухонних комбайнів

Врятувати рядовий комбайн: ремонт кухонних комбайнів в Києві

Кухонний комбайн універсальний і багатофункціональний. Він як спортивна команда, в якій кожен учасник відповідає за свою задачу. Так і в комбайні можуть бути з’єднані функції м’ясорубки, блендера, соковижималки та іншої техніки, завдання якої подрібнювати, натирати, перемелювати. Багатофункціональність – це плюс. Мінус комбайна в тому, що при поломці Ви втрачаєте не одного помічника на кухні, а цілу команду. Повернути Ваш комбайн до ладу допоможуть наші майстри. Ми робимо ремонт кухонних комбайнів швидко, якісно і надовго.

Мінус в нашій майстерні тільки взимку за вікном. А плюс в тому, що наша команда може оперативно допомогти Вашій. Не дивно, що якісний ремонт кухонних комбайнів може провести тільки універсальний фахівець. Майстер СЦ «TotalService» – той, хто Вам потрібен.

Коли і Ви і ми в столиці України: ремонт кухонних комбайнів в Києві

Прикро, коли потрібний спектр послуг надається не в рідному місті. Але всі наші офіси знаходяться в Києві, і всі – поблизу метро. Що істотно полегшується транспортування зазвичай нелегкого комбайна. Та якщо Ви проживаєте не в Києві і у Вашому місті немає гарних спеціалістів з ремонту – відправляйте свого кухонного комбайна до нас по пошті.

фото ремонт кухонного комбайну  фото ремонт кухонних комбайнів

Ремонт кухонного комбайна в TotalService. Які комбайни ми ремонтуємо?

Ваш кухонний помічник забарахлив? Не обертаються леза, підтікає чаша, працюють не всі швидкісні режими, прилад не вмикається? Ми готові взятися за Ваш несправний комбайн. У нашому арсеналі такі послуги:

  1. Ремонт кухонних комбайнів Philips
  2. Ремонт кухонних комбайнів Браун
  3. Ремонт комбайнів Мулинекс
  4. Ремонт кухонного комбайна Kenwood
  5. Ремонт комбайнів Bosch та інші виробники.

Якщо Ви стали щасливим володарем кухонного комбайна і нарешті з’явився вільний час для походу в спортзал або на курси іноземної мови, не втрачайте мрію! Підготуйтеся заздалегідь до позаштатних ситуацій і зробіть в браузері закладку на сервісний центр «TotalService», який якісно і оперативно проведе ремонт кухонного комбайну.

Ціни на ремонт кухонних комбайнів в TotalService

Найменування послугиВартість, грн
Діагностика (оплачується тільки в разі відмови від ремонту). Без видачі акту155
Ремонт ланцюга живленнявід 400
Ремонт редукторавід 350
Ремонт кабелювід 250
Ремонт плати управліннявід 450
Заміна плати управлінняпісля діагностики
Заміна двигунавід 500
Заміна / ремонт кнопоквід 320
Заміна штокувід 350
Заміна шківувід 350
Заміна шестернівід 450
Заміна ременіввід 350
Заміна прокладоквід 350
Заміна муфтивід 350