ГоловнаПослугиРемонт дрібної побутової технікиРемонт прасок

Ремонт прасок

Знайшов нові камені – провів ремонт прасок

Народна мудрість говорить: “зустрічають по одягу, проводжають по розуму”. Охайний вигляд був завжди актуальний. У давнину для розгладження одягу використовував оброблені нагріті камені. Такий ось прототип праски. Стало бути, знайшов новий камінь – полагодив праска. У сучасному світі все набагато гуманніше. Є парові праски, парогенератори та їхні сервісні центри. СЦ «TotalService» знає багато про ремонт прасок в Києві.

Угоди всім – ремонт парогенераторів

На сьогодні практично всі праски в асортименті магазинів – парові. Різниця – в розмірі парового резервуара. У побуті популярні стандартні праски з вбудованим компактним резервуаром. А ось ательє, наприклад, віддають перевагу більш потужні Прасувальні системи, до складу яких крім праски входить окремий бойлер для утворення пари. Це і є праски з парогенератором, які ми теж чиним.

Інженери нашої майстерні готові провести ремонт прасок в одному з 7 офісів, 6 з яких зручно розташовуються біля метро. На роботу ми надаємо гарантію 6 місяців, тому що якість для нас не порожнє слово.

Не все вічно, і наші майстри вже проводили ремонт прасок:

  • Braun
  • Vitek
  • Electrolux
  • Rowenta
  • Philips
  • Bosch
  • Tefal

З несправним праскою будь-якого з вищевказаних виробників можна сміливо звертатися в до нас, в СЦ «TotalService». Чому до нас? Тому що народна мудрість «Справа майстра боїться» виразно про наших умілих майстрів. Ремонт прасок – будь ласка! Ремонт парогенераторів – Немає проблем! Зустрінемо, приймемо замовлення, проведемо діагностику в термін до 3-х днів, полагодимо і повернемо прилад. А потім ще подзвоню і впорається в стані відремонтованого пристрою. Тому що в своїх клієнтів ми піклуємося.

Ціни на ремонт прасок в Києві

Найменування послугВартість, грн
Діагностика (оплачується тільки в разі відмови від ремонту). Без видачі акту155
Ремонт кабелявід 250
Заміна кабелю320
Заміна підошвивід 550
Чистка підошви (декальценація)від 450
Заміна / ремонт термостату праскивід 400
Ремонт корпусавід 400
Ремонт парогенераторавід 350