ГоловнаПослугиРемонт дрібної побутової технікиРемонт прасок для волосся

Ремонт прасок для волосся

Ремонт прасок для волосся та стайлерів. У нашій справі головне – досвід

Завдяки фенам, праскам для волосся та плойкам, зміна стилю стала можливою без відвідування перукарень. Кучеряве волосся можна випрямити, а довге – завити. Найцікавіше, що зробити це можна навіть за допомогою одного перукарського інструменту – праски для волосся. Інтернет рясніє відео і статтями на тему універсальності цих прасок. Все, що потрібно для подібних експериментів з волоссям – це справний випрямлювач для волосся. Якщо є тільки несправний, то сміливо прямуйте в один з наших сервісних центрів в Києві. Ми робимо ремонт прасок для волосся всіх типів складності.

Майстри TotalService в термін від 2-х до 5-ти днів проведуть ретельну діагностику несправного пристрою і здійснять якісний ремонт випрямлювача для волосся. Якість виконаних робіт ми гарантуємо 13-річним досвідом роботи в сфері ремонту техніки. Крім того, в нас працюють майстри з досвідом ремонту техніки від 5 років і вище. Вони гарантовано виконають ремонт плойки для волосся оперативно й надовго.

Ремонт прасок для волосся – це не те що здається

Магазини пропонують неймовірне розмаїття випрямлювачів для волосся по абсолютно різними цінами. Хоча різниця, насправді, в кольорах, формах і марках. Конструкція у всіх прасок майже однакова:

  • Нагрівальні елементи;
  • Регулятор температурного режиму;
  • Корпус у формі щипців;
  • Кабель живлення.

«І це все?» – запитаєте Ви. Усе. Але не варто спокушатися. Ось, наприклад, ремонт випрямлювача для волосся не такий простий, як може здатися. Тому що не змінюється головне: Ви маєте справу з електричним приладом. Ремонт електроприладу розумніше довірити фахівцям – майстрам TotalService, які проведуть ремонт плойки для волосся якісно і без затримок.

Доступний ремонт прасок для волосся в Києві

Говорити про доступність ремонту можна з точки зору ціни і місця розташування.

Якщо подивитися на нашу мережу сервісних центрів в розрізі доступності, то варто відзначити ось що:

  1. У нас зрозумілі і адекватні ціни (Ви точно будете знати, за що платите);
  2. У нас зручне розташування (Всі офіси знаходяться біля метро).

Значить, ремонт прасок для волосся в майстернях TotalService – це, безумовно, доступний ремонт. Приходьте, і ми зробимо так, щоб Ваша техніка працювала як нова!

Ремонт прасок для волосся в Києві

Найменування послугиВартість, грн
Діагностика (оплачується тільки в разі відмови від ремонту). Без видачі акту155
Ремонт кабелю250
Ремонт кнопоквід 200
Ремонт плати управліннявід 280
Заміна кабелю320
Заміна нагрівальних спіралейвід 300