ГоловнаПослугиРемонт дрібної побутової технікиРемонт зволожувачів повітря

Ремонт зволожувачів повітря

Ремонт зволожувачів повітря – захист будинку

У тілі людини близько 70% рідини – відомий факт. Чи варто говорити, наскільки вода важлива для людини. Вологість повітря 30-60% – це норма для людини. В іншому випадку страждають слизові і як наслідок, можливі респіраторні захворювання. Однак вологість важлива не тільки для здоров’я людини, а й для здоров’я всього будинку. Ви знали, що для оргтехніки теж є норма вологості приміщення – 45-60%? Така ж норма вологості для меблів, паркету, книг, музичних інструментів. Виходить, що ремонт зволожувачів повітря – це не тільки допомога здоров’ю людини, а й захист цілого будинку, особливо взимку, коли всі ми користуємося штучним опаленням.

Сервісний центр «TotalService» – ремонт зволожувачів повітря в Києві

Наша майстерня готова Вам допомогти в такій благородній справі, як ремонт зволожувачів повітря. По-перше, нам подобається допомагати людям. А по-друге, у нас працюють тільки досвідчені майстри, які знають толк в ремонті техніки.

Якщо в один прекрасний (або не дуже) день, включаючи зволожувач, Ви помітили, що:

  1. З пристрою виходить неприємний запах;
  2. Не утворюється пар;
  3. Пристрій не включається.

то Ви давно або жодного разу не заходили до нас! І це потрібно виправляти.

Не важливо, володарем якого зволожувача Ви є. Ультразвуковий, традиційний, паровий – ремонт будь-якого несправного приладу нам по плечу.

Звертайтеся з «пацієнтом» в будь-який з наших офісів в Києві. Досвідчені інженери протягом 2-5 днів проведуть діагностику приладу, відремонтують його і видадуть з гарантією на ремонт 6 місяців. Для нас справа честі – підтвердити якість роботи гарантією.

Старі дідівські методи часто рятують нас в безвихідних ситуаціях. Але в такому питанні, як ремонт зволожувачів повітря, вихід є завжди, тому що існує СЦ «TotalService». Не витрачайте час на розкладання вологих ганчірок по дому, а краще полагодите свій зволожувач у нас!

Ціни на ремонт зволожувачів повітря в Києві

Найменування послугВартість ремонту, грн
Діагностика (оплачується тільки в разі відмови від ремонту). Без видачі акту155
Ремонт кабелю250
Ремонт блоку живленнявід 350
Ремонт корпусувід 350
Заміна мембрани ультразвукового випарювача400 + вартість деталі
Відновлення плати після проникнення вологивід 350