ГоловнаПослугиРемонт ноутбуків

Ремонт ноутбуків

Оберіть виробника:

ремонт macbookремонт ноутбуків Acerремонт ноутбуків Asusремонт ноутбуків Dellремонт ноутбуків LGремонт ноутбуків Samsungремонт ноутбуків Sonyремонт ноутбуків Toshibaремонт ноутбуків HPремонт ноутбуків Fujitsuремонт ноутбуків Lenovo  

Ремонт ноутбуків в Києві. Швидко та надовго

недорогий ремонт ноутбуків в КиєвіДе та як зробити ремонт ноутбуків в Києві і не витратити купу грошей? Для більшості з нас це справжня трагедія! А найгірше невідомість! Що ж робити далі? І де ж роблять якісний ремонт ноутбуків в Києві?

Ми починаємо судомно згадувати, де ж можна знайти якісний ремонт ноутбуків в Києві. Викликати майстра по оголошенню на дверях під’їзду? Віднести на радіоринок або віддати в ларьок біля метро – там начебто роблять ремонт ноутбуків… А може все таки виділити трохи часу і пошукати хороший комп’ютерний сервіс по ремонту саме комп’ютерної техніки?

Наполегливо рекомендуємо вибрати останній варіант, бо ноутбук річ недешева і буде дуже прикро, якщо якийсь недосвідчений майстер почне над ним експериментувати, за допомогою підручних засобів. Можливо він навіть щиро захоче Вам допомогти але одного лише бажання в цій справі недостатньо.

Щоб зробити якісну діагностику та ремонт, необхідно бути озброєним: знаннями, досвідом, професійним обладнанням, якісними деталями та витратними матеріалами. Навряд чи все це Ви побачите в кіоску на радіоринку. На виїзд з причепом обладнання теж ніхто не виїжджає…

Виглядає, звичайно, нескромно, але ми рекомендуємо звернутися з питаннями по ремонту ноутбуків саме в СЦ “TotalService”. Але чому?

гарантійний ремонт ноутбукаПо-перше – ми успішно працюємо і розвиваємося з 2004 року, що підтверджують відгуки по ремонту ноутбуків в нашому сервісі. Пріоритет всієї команди сервісного центру «TotalService» – довгострокові відносини з клієнтами, тому «швидкі» гроші це не те, заради чого всі ми працюємо. Ми ніколи не візьмемо з Вас грошей, якщо результат не досягнутий!

По-друге, наші ціни на терміновий ремонт ноутбуків – розумні і прийнятні. Ми не виставляємо космічних рахунків. І в той же час, не женемося за величезною кількістю клієнтів, заманюючи підозріло низькими цінами на ремонт, працюючи нашвидкоруч. Якщо виявиться, що в ході ремонту буде виявлено кілька поломок – ми обов’язково запропонуємо Вам знижки на ремонт ноутбука на другу і наступну послугу, щоб сумарна вартість не вийшла за рамки розумного. Так само в нашому сервісному центрі Ви можете отримати карту постійного клієнта і користуватися особистими знижками на ремонт комп’ютерної техніки і не тільки.

По-третє, професійний ремонт ноутбуків – наша основна спеціалізація. Цим напрямком займається найбільший відділ інженерів «TotalService». У нас працюють майстри зі стажем роботи не менше 5-ти років, нам не страшний навіть найскладніший ремонт ноутбука. Накопичений роками досвід, дозволяє нам не тільки здійснювати найскладніші ремонти, а й проводить онлайн майстер-класи по ремонту ноутбуків в Києві.

По-четверте – гарантія на ремонт ноутбуків 6 місяців! А це половина терміну гарантії на новий пристрій. Але ми можемо собі це дозволити, тому що впевнені в якості надаваних нами послуг.

Правильний ремонт ноутбуків – це досвідчений майстер та якісні деталі

В сервісному центрі «TotalService» по ремонту ноутбуків Ви можете розраховувати на те, що ми без проблем усунемо поломки будь-якого рівня складності. Якщо є хоть невеликий шанс реанімувати Ваш приструй – мі це зробимо!

Орієнтовні ціни на основні види послуг по ремонту ноутбуків в Києві:

Діагностика ноутбука (сплачується тільки у випадках відмови від ремонту). Без видачі акту155 грн
Створення облікового запису Windows (7 / 8/ 8.1 / 10)450 грн
Установка Windows 8.1 Profi Ліцензія (1 пристрій)3840 грн
Установка Windows 10 Home Ліцензія (1 пристрій)3696 грн
Установка Windows 8.1 Profi Ліцензія (1 пристрій)6480 грн
Установка антивірусної програми150 грн
Установка антивіруса на ноутбук (Kaspersky, ліцензія на 12 міс)429 грн
Прошивка Bios в ноутбуцівід 720 грн
Чистка ноутбука (чистка системы охолодження з заміною термопасти, термопрокладок, змазка кулерів)від 455 грн
Заміна жорсткого диска ноутбукавід 2080 грн
Заміна / ремонт кулера ноутбукавід 779 грн
Заміна матриці ноутбука (экрана)від 1970 грн
Заміна шлейфа на ноутбуцівід 850 грн
Заміна клавіатури на ноутбуцівід 680 грн
Заміна / ремонт роз’єму ноутбукавід 569 грн
Заміна відеокарти в ноутбуцівід 1920 грн
Заміна / ремонт петель ноутбукавід 700 грн
Ремонт ланцюга живлення ноутбукавід 1200 грн
Ремонт / заміна корпуса ноутбукавід 700 грн
Ремонт плати, в тому числі після проникнення рідинитільки після діагностики

*Всі ціни в прайсі вказані з урахуванням вартості деталей. Вартість ремонту ноутбуків в Києві може варіюватися в залежності від моделі пристрою та складності поломки.

Наші майстри мають величезний досвід роботи по ремонту ноутбуків всіх брендів. Ми зробимо свою роботу і Ваш «електронний помічник» прослужить Вам ще багато років.

Терміновий ремонт ноутбуків в Києві

гарантийный ремонт ноутбуков киев Якщо Ваш ноутбук вийшов з ладу, і його потрібно терміново та надійно відремонтувати, то заходите на наш сайт, оформляйте заявку на діагностику і ремонт ноутбуків прямо на сайті. Телефонуйте за вказаними номерами або замовляйте зворотний дзвінок, і Вам зателефонують в найзручніший час . Так само Ви можете відвідати наш сервісний центр по ремонту ноутбуків особисто. Адреси сервісних центрів можна подивитися на сторінці контактів.

Для Вас: кращі в Києві фахівці в питаннях ремонту ноутбуків, великий асортимент комплектуючих, оперативна робота та честны ціни. Ми повернемо Ваш ноутбук в “бойову” готовність швидко та надовго!