ГоловнаПослугиРемонт ноутбуківЧистка ноутбука

Чистка ноутбука

Чистка ноутбука в СЦ TotalService

фото чистка ноутбука в КиєвіНапевно Ви помічали, що під час роботи у Вас гріється ноутбук. Це відбувається тому, що чіпи на його платі виділяють багато тепла. Щоб апарат не «згорів», в ньому передбачена система охолодження. Принцип її дії дуже простий – трубки радіатора проходять через основні чіпи на платі і ведуть до вентилятора, який все гаряче повітря видуває через спеціальні отвори в корпусі. Згодом в радіаторних гратах і вентиляторі накопичується пил, термопаста, якою змащуються місця контакту чіпа з радіатором, пересихає, а термопрокладка зношується. Гаряче повітря не відводиться і температура дуже швидко досягає критичної позначки. Своєчасна чистка ноутбука від пилу – запорука його стабільної роботи.

Як часто потрібно робити чистку ноутбука?

Чистку ноутбука з заміною термопасти необхідно робити не рідше, ніж раз на рік, в ідеалі – раз в 6 місяців, особливо це актуально в жаркий період року.
Перші тривожні ознаки:

1. Гріється ноутбук;
2. Ноутбук сильно шумить під час роботи;
3. Ноутбук повільно працює;

Якщо Ви помітили щось подібне, це означає що система охолодження не виконує своїх функцій і настав час зробити чистку ноутбука в сервісному центрі.

Чим загрожує перегрів ноутбука?

Якщо своєчасно не робити чистку ноутбука, то в результаті апарат просто вийде з ладу і цього не минути. При постійному перегріванні ноутбука, чіпи та мікросхеми на його платі просто «згорають». Запам’ятайте! Ремонт материнської плати, в тому числі, заміна відеокарти в ноутбуці, коштує в 8-10 разів дорожче, ніж чистка ноутбука.
фото чистка ноутбука від пилу

Як і де можна зробити правильну чистку ноутбука від пилу?

Якщо у Вас є досвід, та необхідний інструментарій, то, звичайно ж, Ви можете зробити чистку ноутбука та ремонт кулера ноутбука самостійно. Але, якщо Ви не фахівець, то ласкаво просимо в будь-який з офісів мережі СЦ «TotalService» на чистку ноутбука в Києві. В нас працюють майстри з досвідом роботи не менше 5-ти років. Ми виконуємо ремонт ноутбуків в Києві будь-якого рівня складності, чистку ноутбука від пилу, в тому числі.

Чистка ноутбука включає:

 • розбирання, демонтаж системи охолодження;
 • очищення стисненим повітрям від пилових частинок;
 • заміна термопасти в ноутбуці та термопрокладки;
 • змазка кулера;
 • стрес-тест ноутбука
 • видача готового пристрою клієнту, а також поради стосовно правильної експлуатації та обслуговування.

Скільки коштує чистка ноутбука в Києві? Який срок гарантії?

Чистка ноутбука від пилу в мережі СЦ «TotalService» коштує 455 гривень. Гарантія на чистку ноутбука – 6 місяців. Наші фахівці зроблять повноцінну чистку ноутбука з заміною термопасти в стислы сроки.
Нам можна довыряти.

У сервісному центрі TotalService ми обслуговуємо ноутбуки наступних марок:

 1. Ремонт ноутбуків Toshiba
 2. Ремонт ноутбуків HP
 3. Ремонт MacBook
 4. Ремонт ноутбуків Sony
 5. Ремонт ноутбуків Dell та інші.
Тарифний пакетВартість послугиУмови тарифу
Стандарт455Середній срок ремонту 1-2 дні. Гарантія на проведену роботу – 6 місяців
Экспрес683Срок ремонту 2-3 години. Гарантія на роботу – 6 місяців
Зверніть увагу! Якість ремонту НЕ ЗАЛЕЖИТЬ від обраного  тарифного пакету.