ГоловнаПослугиРемонт ноутбуківРемонт блоку живлення ноутбука

Ремонт блоку живлення ноутбука

Ремонт блоку живлення ноутбука: повернути працездатність ноутбука

У ноутбуці головне – ноутбук! Не зовсім вірно, тому що маленький зарядний пристрій може зіпсувати всю «малину» своєю поломкою. Залежно від моделі на одному заряді ноутбук може пропрацювати, в середньому, від 2-х до 6-ти годин. Потім акумулятору потрібно підзарядка. А несправний блок живлення загальмує весь процес. Очевидно, що в даному випадку ремонт зарядного пристрою ноутбука потрібно проводити без зволікань, щоб встигнути здати роботу в строк, подивитися наступну серію улюбленого серіалу або порізатися в іграшку.

Ви скажете: «Простіше купити нову зарядку!».
Воно-то так – простіше, але не завжди краще. «Рідний» робочий зарядний пристрій завжди краще, ніж навіть найкраща копія або оригінал.

Але, незважаючи на вищесказане, ми не рекомендуємо проводити ремонт блоку живлення ноутбука самостійно. Все-таки в чорній пластиковій коробочці захований електронний імпульсний перетворювач, який забезпечує напругу 19 В при струмі 3 А (це стандарт для ноутбуків). Розбірка цієї коробочки без спеціальних знань і навичок – не вдячна справа. Краще звернутися до фахівців.

Професійний ремонт зарядного ноутбука

Причини несправності зарядки можуть бути наступні:

 • Механічні ушкодження, в результаті яких кабель може перекрутитися та зламатися.
 • Перепади напруги в мережі, від чого часто згорає блок живлення, і тоді потрібна заміна мікросхем;
 • Неправильна експлуатація: якщо різко смикнути за шнур (при включеній в розетку вилці), то може пошкодитися конектор.

Важливо пам’ятати, що Ваш ноутбук живеться через зарядку, відповідно, некоректна подача струму може вивести з ладу внутрішні елементи і тоді, крім ремонту зарядки, необхідний буде ремонт ноутбука, что значно дорожче.

Професійний ремонт зарядки ноутбука проведуть фахівці СЦ «TotalService». Наші інженери оперативно здійснять ремонт блоку живлення ноутбука: замінять перебитий провід, перегорілі мікросхеми, за необхідності ремонт роз’єму ноутбука і т.д.

Спеціалісти мережі сервісних центрів TotalService попереджають: остерігайтеся блоку живлення, що працює з перебоями! Він може стати причиною замикання в самому ноутбуці, тому закривати очі на таку поломку не варто. Радимо відразу відправитися в сервісний центр і своєчасно зробити ремонт зарядки ноутбука.

Ремонт зарядки ноутбука в перевіреному сервісному центрі в Києві: чому ми?

З несправною технікою можна звернутися в будь-яку майстерню. Але ми не впевнені, що Ви отримаєте якісне обслуговування. А в своєму сервісі ми впевнені, тому що СЦ «TotalService» – це:

 • Мережа офісів в Києві, всі вони знаходяться недалеко від метро;
 • Кваліфіковані фахівці з досвідом роботи в ремонті техніки від 5 років;
 • Відповідальне ставлення до кожного замовлення;
 • Гарантія на ремонт ноутбуків – 6 місяців.

За 13 років роботи ми провели більше 52 720 успішних ремонтів. У досвіді і знаннях нам не позичати! Ремонт блоку живлення ноутбука в наших майстернях – розумний вибір, адже ми зробимо все, щоб зарядка Вашого ноутбука працювала як нова!

Наші фахівці виконують:

 1. Ремонт ноутбуків Samsung
 2. Ремонт ноутбуків LG
 3. Ремонт ноутбуків Sony
 4. Ремонт ноутбуків Fujitsu
 5. Ремонт ноутбуків HP та ін.

Так само, для постійних клієнтів у нас передбачені знижки і карта постійного клієнта. Детальніше читайте в розділі “Акції“.