ГоловнаПослугиРемонт ноутбуківРемонт кулера ноутбука

Ремонт кулера ноутбука

Ремонт кулера ноутбука в Києві

Система охолодження ноутбука (кулер) має велике значення для безперебійної роботи ноутбука, запобігаючи перегріву пристрою. Кулер складається з металевого радіатора з вентилятором, крізь який продувається повітря. Особливо актуальна послуга “ремонт кулера ноутбука” в сезон літньої спеки. Через велику кількість пилу в повітрі та високої температури навантаження на кулер збільшується, а отже, кулери з дефектами частіше виходять з ладу.

Навіщо потрібна заміна кулера на ноутбуці?

Вентилятор безперервно відводить гаряче повітря, захищаючи від перегріву внутрішні елементи ноутбука. Попередити проблему в “зародку” допоможе своєчасна чистка ноутбука  від пилу. Точніше, раз на півроку, максимум – раз на рік. Якщо вчасно не очищати кулер від пилу, що скупчився і нехтувати профілактикою – це призведе до необхідності ремонту кулера ноутбука, а в більш важких випадках – до заміни кулера на ноутбуці. Тривалий перегрів ноутбука може викликати поломку відеокарти, в цьому випадку плюс до всього перерахованого додасться заміна відеокарти в ноутбуці, а це від 2000 гривень.

фото ремонт кулера ноутбука  Фото заміна кулера ноутбука

Ремонт кулера ноутбука. Коли це необхідно

  1. Ноутбук сильно нагрівається під час роботи;
  2. Чути шум, тріск, скрип;
  3. Пристрій видає помилки в роботі;
  4. Вимикається ноутбук або постійно перезавантажується.

Процедура ремонту системи охолодження ноутбука досить проста, але незважаючи на це, її слід доручити фахівцеві для виконання правильної заміни або ремонту кулера ноутбука. Нерідко необхідне повне розбирання – зняття не тільки клавіатури та екрану, а й процесора з материнською платою.

Не працюючий кулер, служить причиною перегрівання всього пристрою, а це часто призводить до недешевого ремонту, аж до заміни материнської плати. Заміна кулера на ноутбуці, не тільки значно зменшить гучність, але і збільшить термін служби ноутбука. Тому що правильне охолодження – один з найважливіших процесів.

Вас турбують схожі проблеми – звертайтеся в наш сервісний центр. Наш менеджер безкоштовно Вас проконсультує, а майстри проведуть заміну або ремонт кулера ноутбука швидко і професійно. Гарантія на  ремонт ноутбуків в TotalService – 6 місяців.

Які ноутбуки ми ремонтуємо?

Інженери сервісного центру TotalService виконують ремонт ноутбуків всіх марок, в тому числі:

Тарифный пакетВартість послугиУмови тарифу
Стандартвід 779Середній срок виконання 2-3 дні.
ЭкспресуточнюйтеСрок ремонту: 2-3 години.
Зверніть увагу! Якість ремонту НЕ ЗАЛЕЖИТЬ від обраного Вами тарифного пакету.