ГоловнаПослугиРемонт ноутбуківРемонт роз’єму ноутбука

Ремонт роз’єму ноутбука

Ремонт роз’єму ноутбука в Києві

Звичайно ж, всі ми прагнемо акуратно обходитися з дорогим обладнанням, але іноді трапляються непередбачувані ситуації, що ведуть до поломок. Наприклад, Ви залишили ноутбук заряджатися, а хтось проходячи повз, зачепився за дріт і пошкодив його. Від подібних випадків ніхто не застрахований. Наші фахівці завжди готові допомогти в ситуаціях, пов’язаних з ремонтом ноутбука, заміна та ремонт роз’єму ноутбука – не вийняток.

фото Ремонт роз'єму ноутбука

Тут важливий один момент – ніколи не довіряйте ремонт гнізда ноутбука любителям. Адже від цього безпосередньо залежить працездатність всього Вашого апарату. Заміну роз’єму живлення ноутбука повинен виконувати досвідчений майстер!

Які симптоми можуть вказувати на несправність роз’єму?

 1. Не включається ноутбук;
 2. Самовільно виключається ноутбук при найменшій зміні положення;
 3. Роз’єм розхитаний, штекер зарядного пристрою погано фіксується;
 4. Під час включення чутно запах горілого в районі роз’єму.

Але є нюанс, подібні симптоми можуть бути викликані й іншими несправностями, наприклад зарядного пристрою. У такій ситуації потрібен ремонт блоку живлення ноутбука або заміна кабелю зі штекером. . У будь-якому випадку, радимо звернутися до фахівців. Повна діагностика ноутбука дозволить визначити в чому «корінь усіх зол» і які саме елементи вийшли з ладу.

Якщо гніздо зламане але апарат заряджається, чи можна не робити ремонт гнізда ноутбука?

Зверніть увагу! При подібних несправностях живлення в апарат подається неправильно, що може спровокувати ряд поломок, які вже не виправити за допомогою одного лише ремонту роз’єму ноутбука. У зоні ризику знаходяться елементи в ланцюзі живлення, акумулятор, зарядний пристрій і т.д. Тому вкрай важливо, як можна швидше провести ремонт гнізда живлення ноутбука.

Ремонт роз’єму ноутбука. Як це відбувається в «TotalService»

 1. До того, як почати безпосередньо ремонт роз’єму ноутбука, майстер акуратно розбирає апарат і проводить діагностику, щоб визначити, чи дійсно необхідний ремонт саме гнізда зарядки ноутбука;
 2. Потім випаюється несправне гніздо і готується місце для нового, щоб ремонт роз’єму ноутбука був ефективним.
 3. Далі відбувається безпосередньо заміна роз’єму живлення ноутбука.
 4. Апарат збирається і кілька годин тестується, щоб підтвердити, що ремонт гнізда ноутбука пройшов успішно.

Під час ремонту роз’єму ноутбука велике значення має кваліфікація майстра. У цій справі мало загальних знань по «анатомії» ноутбука, потрібно розуміти, як правильно проводити пайку в конкретному пристрої. Спеціаліст повинен знати і враховувати всі дрібниці!

В сервісному центрі «TotalService» Ви можете розраховувати, що ремонт гнізда ноутбука буде проведений в короткі терміни і за розумною ціною. А також:

 • Гарантія на ремонт ноутбуків – 6 місяців;
 • Інженери з досвідом від 5 років;
 • Офіси в різних районах Києва;
 • Для постійних клієнтів діагностика – БЕЗКОШТОВНО;
 • Дисконтна система знижок.

Сервісний центр «TotalService» – компанія з 13-річним досвідом роботи по ремонту комп’ютерної техніки. Нам можна довіряти.

Телефонуйте нам і отримаєте безкоштовну консультацію.

Тарифний пакетВартість послугиУмови тарифу
Стандартвід 579Середній термін ремонту 1-2 дні
Экспресвід 882Термін ремонту: 2-3 години
Зверніть увагу! Якість ремонту НЕ ЗАЛЕЖИТЬ від обраного тарифного пакету.