ГоловнаПослугиРемонт ноутбуківВимикається ноутбук

Вимикається ноутбук

Вимикається ноутбук. Що з ним робити і куди бігти?

фото вимикається ноутбук

Вас дратує, коли як грім серед ясного неба раптом вимикається ноутбук? Звичайно! Адже, як правило, ноутбук вимикається на самому важливому моменті гри або під час інших важливих процесів. І це сумно.

Якщо Ви стурбовані такою поведінкою техніки і не розумієте, чому відбуваються збої, то ця стаття буде для Вас надзвичайно корисною. Ми розберемо, через що може виключатися ноутбук.

Ноутбук вимикається. причини:

 1. Ноутбук може виключатися через вірус, який проник в операційну систему.
  Щоб вирішити або запобігти проблемі, подбайте про встановлення ефективного антивіруса.
 2. Невірно обрані налаштування, і як наслідок – ноутбук вимикається і / або перезавантажується.
  Для коригування налаштувань і внесення правок, виберіть в меню варіант автоматичного перезапуску.
 3. Найбільш поширеною причиною таких симптомів, є перегрів.
  Часто ноутбук вимикається, коли ним користуються на колінах або на ковдрі, не даючи системі вентиляції працювати на всю потужність. Ставте ноутбук на тверду поверхню. Це маленьке правило продовжить життя апарату і зменшить ймовірність самовільного вимкнення ноутбука, а разом з цим перегрів BGA-чіпів та інших елементів.
 4. Пил.
  Він, безумовно, може бути причиною вимикання ноутбуку. Коли в ноутбуці накопичується багато пилу, це згодом може викликати більш серйозні неприємності: може вийти з ладу контролер живлення, відеокарта, або може знадобитися ремонт кулера ноутбука через його деформацію в умовах некоректної роботи. Тому, так важлива своєчасна чистка ноутбука, а точніше – раз в 6-12 місяців.
 5. Коротке замикання в ланцюці живлення та вихід з ладу внутрішніх елементів.

Якщо перераховані вище маніпуляції не привели до позитивного результату і ноутбук так само самостійно вимикається – радимо віднести його в сервісний центр на діагностику. Діагностика ноутбука в сервісних центрах TotalService – безкоштовна, за умови резервування купона у нас на сайті.

Як попередити проблему з ноутбуком?

Повторимося, адже це важливо: якщо Ви не бажаєте мати справу з неприємністю, коли вимикається ноутбук, то потрібно раз в 6 місяців проводити чистку ноутбука (чистка системи охолодження з заміною термопасти і термопрокладки). Це застрахує Вас від випадків, коли ноутбук вимикається, і дозволить уникнути великих грошових витрат на ремонт ноутбука.

Майстри мережі СЦ «TotalService» однозначно впораються з проблемою, коли вимикається ноутбук. Ми озброєні 13-річним досвідом роботи по ремонту ноутбуків, комп’ютерів та іншої техніки.

Нам довіряють клієнти, і ми це цінуємо!

Залишилися питання? Телефонуйте нам та отримаєте детальну консультацію від наших спеціалістів.

Хочете здати ноутбук на діагностику? Адреси сервісних центрів TotalService можна подивитися на сторінці контактів.