ГоловнаПослугиРемонт ноутбуківЗаміна відеокарти в ноутбуці

Заміна відеокарти в ноутбуці

Заміна відеокарти в ноутбуці. СЦ TotalService

Якщо користувач своєчасно не виконує чистку ноутбука, то рано чи пізно, йому доведеться познайомитися з терміном «заміна відеокарти в ноутбуці», що є наслідком постійного перегріву. Такого нікому не побажаєш, але якщо Ваш ноутбук зламався – ми завжди готові допомогти.

Виділяють три основні ознаки, які можуть вказувати на некоректну роботу відеокарти:

 1. Зависає ноутбук під час відтворення відео, комп’ютерних ігор або роботи з фото редакторами;
 2. На екрані помітні артефакти (різнокольорові смужки, іноді просто синій або білий екран);
 3. Немає зображення на ноутбуці;
 4. Не включається ноутбук. Хоча нерідко цей симптом є неправильним трактуванням попереднього. Тобто, за фактом ноутбук включається, індикатори горять, можливо навіть чути роботу кулера, але зображення на екрані відсутнє.

фото заміна відеокарти в ноутбуціЯкщо у варіанті №1 є невеликий шанс, що чистка ноутбука та/або ремонт кулера ноутбука «врятує» ситуацію, то в останніх 2-х, скоріше за все, рішенням являється лише заміна відеокарти в ноутбуці.

 І ось тоді-то і постає питання про те, де якісно роблять ремонт ноутбуків в Києві. Пропоную детальніше розглянути процес заміни відеокарти в ноутбуці.

Один з найважливіших етапів ремонту – правильна повна діагностика ноутбука.

В подібних випадках виділяють 2 стратегії ремонтних робіт: прогрів старого чіпа або ж заміна відеокарти на ноутбуці, тобто установка нового відеочипа. Якщо результати прогріву найчастіше дають тимчасовий ефект, то заміна відеокарти в ноутбуці повністю й надовго вирішує питання.

Заміна відеокарти в ноутбуці: Причини виходу з ладу

фото заміна відеочіпа на ноутбуці    фото заміна відеокарти на ноутбуці

Будь-якого користувача хвилює питання: «Чому таке трапляється?». Відповідь проста: графічний адаптер часто піддався перегріву. Це відбувається у випадках, коли:

 1. Відеокарта механічно несправна, заводський брак;
 2. Несправна або неефективна система охолодження;
 3. Ноутбук не відповідає системним вимогам ігор та програм (фото редактори та ін.), щона ньому запускаються.

Заміна відеокарти на ноутбуці: Чим відрізняється цей процес в різних моделях ноутбуків

В більшості випадків процес полягає в заміні відеочіпа на ноутбуці. Це та ж відеокарта, тільки вбудована (інтегрована). Чіп упаяний в плату і часто об’єднаний в одну мікросхему з північним мостом.

Заміна відеокарти в ноутбуці необхідна тоді, коли в апараті встановлений дискретний відеоадаптер, представлений окремою платою зі своїм процесором і пам’яттю. Така технологія є більш продуктивною та значно дорожчою, але вона ж дає і велике навантаження на апарат і вимагає встановлення більш потужної системи охолодження.

В сервісному центрі «TotalService» ми встановлюємо якісні відеочіпи і тільки від перевірених постачальників. Гарантія – 6 місяців! Прогрів відеочипа ми принципово не робимо! Тому що на таку сумнівну послугу гарантію півроку дати не зможемо.

Для Вас:

 • Заміна відеокарти в ноутбуці з гарантією 6 місяців;
 • Майстри з 5-річним досвідом роботи;
 • Мережа офісів в різних районах Києва;
 • Для постійних клієнтів БЕЗКОШТОВНА діагностика ноутбука в Києві;
 • Дисконтна система знижок, від -5%.

Сервісний центр «TotalService» – компанія з 13-річним досвідом роботи. Нам довіряють ремонт ноутбуків та іншої техніки, і не даремно.

Телефонуйте нам і отримаєте безкоштовну консультацію!