ГоловнаПослугиРемонт планшетівДіагностика планшету

Діагностика планшету

Діагностика планшету в TotalService. Все по порядку

Одного разу прогрес так швидко йшов до зручної техніки, що дойшов до компактного планшета. Комп’ютер без миші, ноутбук без клавіатури, крутіше смартфона – планшет можна описувати по-різному. Головне, що з полегшеним комп’ютером наші портфелі, рюкзаки і сумки стали менше відтягувати плечі, а соціальне життя стало багатшим. Незмінними залишаються дві речі. Одна з них хороша, друга – погана. Почнемо з останньої. Погано те, що техніка продовжує ламатися. А добре те, що майстерність наших фахівців незмінна – ми полагодимо будь-яку новинку. Але попередньо проводиться діагностика планшету в Києві. Як? Читайте далі.

З чого починається діагностика планшетів в Києві?

З того, що Ви приходите в один з наших офісів з несправним пристроєм і передаєте його привітному менеджеру. До речі, про офіси: у нас мережа офісів в Києві, все знаходяться біля метро. Це дуже зручно.

Далі фахівці TotalService проводять поетапну діагностику планшету:

  1. Діагностика поверхнева. Дає уявлення про справність зовнішніх складових планшета – екрану, тачскріну, перемикачів гучності, кнопки включення. Крім того, перевіряється робота бездротових з’єднань, камер, звукових пристроїв.

  2. Діагностика повна. Передбачає розбирання планшета. Ця діагностика актуальна в критичних випадках, коли планшет не включається, немає картинки на екрані, не працює сенсор.

За результатами діагностики наші фахівці приступають безпосередньо до ремонту:

  • заміна екрану (найбільш часто);
  • ремонт батареї;
  • перевстановлення ОС, ПО;
  • ремонт диктофона, камери, мікрофона;
  • заміна шлейфів і мережевих роз’ємів.

Будь-який з необхідних видів ремонту ми проведемо якісно і оперативно. Адже в сфері по ремонту техніки відчуваємо себе як риба у воді більше 13 років.

Діагностика планшетів в TotalService

Кому б Ви довірили розібрати свою дорогоцінний планшет? Звичайно, фахівцям. Ми згодні, тому запрошуємо Вас в наші сервісні центри. Діагностика планшету, його ремонт – це звичайна для нас послуга, яку ми виконуємо регулярно та вправно. Ми не просто ремонтуємо техніку. Ми даруємо їй нове життя. Приходьте до нас, і Ваша техніка буде працювати як нова.