ГоловнаПослугиРемонт планшетівРемонт плати планшета

Ремонт плати планшета

Ремонт головного мозку – ремонт плати планшета

Материнська плата в настільному ПК, ноутбуці, планшеті – сполучна ланка всіх компонентів кожного з перерахованих пристроїв. Справність цього елемента – умова номер один для роботи планшета. Ми робимо ремонт плати планшета будь-якої складності, за рідкісним винятком, коли ця плата ремонту взагалі не підлягає допоможе тільки її заміна.

Причини поломки плати планшета можуть бути різноманітними: від збою в системі охолодження до стрибків напруги, якщо гаджет був включений в електричну мережу під час роботи. Ремонт материнської плати так само не легкий, як конструкція самої плати. Тому такий ремонт краще довірити досвідченим інженерам мережі майстерень TotalService. На ринку ремонту техніки ми працюємо понад 13 років. Свій шлях ми починали з ремонту комп’ютерної техніки, тому ремонт і заміна плати на планшеті для нас справа звична.

Коли необхідна заміна плати на планшеті?

Ознаки несправності, з якими вже варто звернутися в наші майстерні, такі:

  1. пристрій не вмикається або не заряджається;
  2. не працює підсвічування екрану;
  3. гаджет швидко розряджається;
  4. планшет перезавантажується самостійно;
  5. збої ПО (проблеми з прошивкою);
  6. не працюють слоти пам’яті, камера, динамік.

Всі перераховані вище ознаки можуть з’явитися в результаті некоректної роботи плати планшета. Чи так це в Вашому випадку, визначать фахівці TotalService за результатами діагностики в термін до 3-х днів.

Не завжди результат діагностики – це заміна плати. Заміна материнської плати проводиться в крайніх випадках, коли вона не підлягає ремонту.

Заміна плати на планшеті в Києві якісно і оперативно

При заміні такої важливої ​​складової планшета, як материнська плата, важливо правильно підібрати нову плату: врахувати сумісність з усіма компонентами пристрою. Для цього потрібні спеціальні знання і досвід, якими володіють наші інженери. Все, що потрібно від Вас – це принести несправний гаджет в один з наших офісів в Києві. Наші привітні менеджери оформлять замовлення, інженери проведуть діагностику і відремонтують пристрій.

Ми цінуємо своїх клієнтів і з відповідальністю підходимо до виконання замовлень. Ремонт плати планшета в майстернях TotalService – хороший вибір і запорука якісного ремонту. Тому що наша мета – відремонтувати Вашу техніку так, щоб вона працювала як нова!