ГоловнаПослугиРемонт планшетівЗаміна та ремонт кнопок планшета

Заміна та ремонт кнопок планшета

Ремонт кнопок планшета — дело особой важности

Планшет прийнято вважати комп’ютером без клавіатури. Але це не означає, що на ньому немає жодної кнопки. Кнопки є, і вони виконують вкрай важливі функції:

  • Кнопки включення / вимикання і регулювання гучності не потребують представлення;
  • Кнопка Home виконує кілька завдань: повертає на головну сторінку, допомагає перемикатися з однієї програми на іншу.

Крім того, поєднання кнопок включення + зменшення гучності в більшості випадків відповідає за функцію Принтскрін. На деяких планшетах за фотографію екрану відповідає поєднання Home + кнопка живлення.

Одним словом, кнопки на планшетному комп’ютері грають важливу роль, починаючи з кнопки включення, несправність якої означає «сьогодні невдалий день». Але все можна виправити, якщо звернутися в СЦ «TotalService» і замовити ремонт кнопок планшета. Заміна кнопок планшета в наших майстернях збереже Ваші нерви, гроші і дорогоцінний час. Тому що ми працюємо якісно і оперативно.

Коли потрібна заміна кнопок на планшеті?

Ремонт кнопок планшета, як і будь-який інший вид ремонту, фахівці СЦ «TotalService» починають з обов’язкової діагностики. Діагностика дозволяє виявити причину поломки і допомагає визначити подальший вид ремонту. Це можуть бути паяльні роботи, заміна кнопок планшета. Все залежить від причин поломок, виявлених в процесі діагностики:

  1. попадання вологи, пилу;
  2. механічні пошкодження;
  3. заводський брак.

Заміна та ремонт кнопок планшета у досвідчених фахівців

Якщо кнопки на планшеті зрадницьки заїдають або зовсім не реагують на натискання, тут явно потрібен ремонт кнопок планшета. Запрошуємо звернутися з несправним планшетом в сервісні центри «TotalService», де Ви отримаєте:

  • Наші знання і майстерність, накопичені за 13 років роботи на ринку ремонту техніки;
  • Послуги інженерів з досвідом від 5 років і вище;
  • Можливість звернутися в будь-який з офісів, всі вони знаходяться біля метро;
  • Добротне виконане замовлення з гарантією якості – 6 місяців.

Ремонт кнопок планшета в наших майстернях вбереже Вас від незапланованої покупки нової техніки. Приходьте, і ми зробимо все, щоб Ваша техніка працювала як нова!