ГоловнаПослугиРемонт розважальної техніки

Ремонт розважальної техніки

Ремонт розважальної техніки – «Дитячий світ» для тих, хто виріс

«Дитячий світ» для тих, хто виріс. Дітьми ми мріяли скоріше подорослішати. А коли подорослішали, зрозуміли, що серед іграшок, настільних ігор та мультиків нам було весело. І так захотілося все повернути. Тоді, зібравши всі знання з коледжів, університетів й академій, взяли і модернізували свої дитячі іграшки під дорослий світ. Дитинство завжди буде в моді. Ремонт розважальної техніки – теж.

фото Ремонт розважальної техніки

В кінотеатрах ми дивимося мультики з непідробним інтересом всією сім’єю. За приставкою будуємо цивілізації і захоплюємо паралельні світи. Скейти та самокати тепер електричні. На радіокеруванні в небі літають літаки й вертольоти, по річці плавають катери, а по землі їздять міні-квадроцикли та мотоцикли туди, куди ми захочемо.

Люди створили цілий світ розважальної техніки. А будь-яка техніка потребує обслуговування. TotalService – саме те місце, де ремонтують розважальну техніку і повертають мрію.

Ремонт електротранспорту – повернемо Ваші ногам крила

Всі види електричного транспорту об’єднує електромотор і акумулятор, який потрібно заряджати. Поломка зарядного пристрою або акумулятора – поширена проблема електротранспорту. Крім того, трапляються проблеми з панеллю та пультом управління. Іноді перегорають контакти й запобіжники. Щоб визначити несправність, потрібна правильна майстерня з точною діагностикою.

В мережі сервісних центрів TotalService полагодять будь-який з нижчеперелічених видів електротранспорту:

 • Ремонт гіробордів;
 • Ремонт гіроскутерів;
 • Ремонт моноколеса;
 • Ремонт моноскейту;
 • Ремонт електроскейтів;
 • Ремонт електроскутерів;
 • Ремонтелектросамокатів.

Головне – прийти в один з  наших офісів в Києві і здати пристрій менеджеру. А далі наші інженери в термін від 2-х до 5-ти днів проведуть діагностику і зроблять все, щоб після наступного Вашого візиту Ви змогли не піти, а виїхати на своєму електричному транспорті.

Ремонт радіокерованих іграшок – повернемо світове панування над іграшкової технікою

Техніка на управлінні – це круто і для дозвілля, і для роботи. Можна не тільки запускати катер з дитиною в озеро в парку, а й робити професійну фото- і відеозйомку з висоти польоту квадрокоптера.

Однак удари і падіння, заводський брак і навіть неправильна експлуатація, можуть призвести до поломки іграшки. Це не привід закидати мрію на шафу. Навіщо відбирати у себе такий потужний антистрес, коли радіокерована іграшка просто-напросто зламалася? Краще відразу звернутися в наш сервіс, і тоді полетять вертольоти, задзижчать мотоцикли, а катер піде в далеке плавання.

Більш докладний список іграшок на радіокеруванні, які ми ремонтуємо:

 1. машини, мотоцикли, квадроцикли;
 2. літаки, вертольоти, катери;
 3. квадрокоптери, гексакоптери.

Якщо Ви щасливий власник космічного корабля на радіокеруванні – приходьте, і з ним впораємося. Які тільки пристрої не ремонтували інженери сервісних центрів TotalService за 13 років роботи в сфері ремонту техніки!

Ремонт ігрових приставок – добудуй цивілізацію.

Ігрові приставки дають нам можливість відірватися від реальності, побути в безмежних паралельних світах. Стратегії, шутери, головоломки – ігри на будь-який смак.

В ремонті ігрових приставок все більш приземлено:

 • ремонт материнської плати;
 • заміна жорсткого диска;
 • заміна лазерної голівки;
 • заміна клавіатур та джойстиків;
 • чистка після потрапляння вологи;
 • чистка системи охолодження від пилу;
 • заміна термопасти.

Стати героєм у віртуальному світі може кожен, а ось ремонт ігрової приставки краще довірити фахівцям TotalService.

Ремонт розважальної техніки відноситься до складних ремонтів – майстрам весь час доводиться боротися з бажанням пограти. Адже потрібно працювати. Складно, дуже складно. Але ми справляємося. Нам можна довіряти! Приходьте в TotalService, і ми зробимо так, що Ваша техніка запрацює як нова!