ГоловнаПослугиРемонт розважальної технікиРемонт гіроскутерів

Ремонт гіроскутерів

Ремонт гіроскутерів в Києві – не фантастика, а реальність

Технічний прогрес не стоїть на місці: багато, з того що ми бачили в фантастичних фільмах, вже реальність. Ось, наприклад, гіроскутер або сигвей (той же гіроскутер, але з ручкою для підтримки рівноваги). З технічної точки зору, цей транспортний засіб, принцип роботи якого полягає в підтримці балансу. З точки зору того, що ми бачимо – «ну це ж той самий скутер, на якому всі переміщалися в 2057 році в тому відомому фільмі про цивілізації на інших планетах!» Так, так, це саме той самий гіроскутер, реальні прототипи якого з’явилися ще в 90-х роках минулого століття. Але ось ремонт гіроскутеров тоді ще не проводили =) А ми проводимо і дуже якісно!

Якщо гіроскутер і сигвей все ще здаються гостями з майбутнього, то ремонт segway – це щоденна земна робота інженера TotalService.

Ремонт сигвей. Що потрібно знати про сигвеї?

На перших лекціях про водіння автомобіля зазвичай розповідається про внутрішню конструкцію машини. І це логічно, тому що подібні знання полегшують розуміння управління автомобілем і дають початкові знання про можливі поломки. Це правило є дуже доречним і для електричного транспорту.

Щоб зрозуміти, що таке сигвей (або гіроскутер) і які бувають поломки, потрібно ознайомитися з його складовими. Гіроскутер складається з наступних елементів:

  1. електричні двигуни (їх два);
  2. акумулятор;
  3. гіроскопічні датчики;
  4. керуючий пристрій (обробляє інформацію, отриману з гіроскопічних датчиків);
  5. корпус.

Ремонт сигвей залежить від стану та працездатності вищеперерахованих елементів. Наприклад, якщо гіроскутер швидко розряджається, то можуть бути несправні електродвигуни. Якщо сигвей не включається, то варто звернути увагу на працездатність акумулятора. Чи не горять фари гіроскутера? Проблема може бути з платою управління. Головне, що потрібно розуміти, це те, що гіроскутери та сигвеї – електричні пристрої, і ремонт гіроскутерів та всіх цих пристроїв варто довірити фахівцям TotalService.

Ремонт гіроскутерів в TotalService. Чому ми?

Ремонт segway, довірений професіоналам – це явна економія Вашого часу та грошей. Який він, професіонал, що економить Ваші час і гроші? Мережа наших сервісних центрів це:

  • 13 років досвіду на ринку ремонту техніки;
  • Інженери з досвідом роботи не менше 5 років;
  • Послуга термінової діагностики в термін до 3-х годин (нетермінова- в термін до 3-х днів);
  • Широкий спектр послуг (ми буквально ремонтуємо все!).

І не можна не сказати про зручність розташування наших сервісних центрів – більшість з них знаходяться поблизу метро.

Ремонт гіроскутерів в TotalService – розумний вибір, тому що ми щодня робимо все, щоб техніка наших клієнтів працювала як нова!