ГоловнаПослугиРемонт розважальної технікиРемонт ігрових приставок

Ремонт ігрових приставок

Ремонт ігрових приставок у спеціалістів TotalService

Ремонт ігрових приставок – втеча від стресу. Стрес переслідує нас всюди – на роботі, вдома, на вулицях міста. Іноді здається, що голова от-от лусне від напруги. Щоб голова все таки не луснула, людство винайшло і продовжує винаходити методи боротьби зі стресом. Це може бути зустріч з друзями, басейн, читання книг, музика, кіно, заняття кінним спортом, масаж, гра в пейнтбол – та що завгодно, що дозволяє розслабитися та втекти від тиску сучасного темпу життя.

Деякі відпочивають, граючи в шутери або стратегії на ігровій приставці. Прийти додому, потонути в м’якому дивані, взяти в руки такий рідний пульт Xbox, і який там стрес!

Однак ніщо не вічне. Приставка теж може втомитися від такого життя. Тоді майстри TotalService прийдуть Вам на допомогу. Більше 13 років ми пропонуємо широкий спектр послуг на ринку ремонту техніки, в тому числі ремонт ігрових консолей, а саме:

 • Ремонт Xbox;
 • Ремонт Nintendo;
 • Ремонт PSP;
 • Ремонт SHIELD Portable;
 • Ремонт PlayStation.

Приставка будь-якого покоління, опинившись у нас, забуде про свій вік. Просто зверніться в будь-який з наших офісів в Києві, всі вони зручно розташовані біля метро.

Причини поломок та ремонт ігрових консолей

Що може трапиться з приставкою?

 1. Перегрів (від роботи на тканинній поверхні або через пил на вентиляційних решітках).
 2. Проблеми з ПО (неправильна прошивка, некоректне оновлення системи).
 3. Механічні ушкодження від падіння, удару.
 4. Поломка голівки, що зчитує дисковод.
 5. Несправність шлейфу, материнської плати.
 6. Потрапляння вологи.

Наші фахівці впораються з будь-якою несправністю ігрової консолі, незалежно від її марки. Яка у Вас приставка? PlayStation Portable, і вона «втомилася»? Ремонт PlayStation нам по плечу. Якщо Ви фанат Xbox, то ремонт Xbox теж в списку наших послуг. Ремонт PSP, Xbox, Nintendo може бути якісним і оперативним, якщо звернутися в правильну майстерню.

Ремонт ігрових консолей в TotalService

Наші сервісні центри працюють на ринку ремонту техніки понад 13 років. Це найкраща реклама і гарантія професіоналізму. Кожен з наших майстрів має досвід не менше 5 років. Ми цінуємо своїх клієнтів і дбаємо про якість обслуговування.

Ремонт ігрових приставок в мережі TotalService – це ремонт техніки в перевірених роками сервісах руками досвідчених фахівців.