ГоловнаПослугиРемонт розважальної технікиРемонт электросамокатів

Ремонт электросамокатів

Ремонт электросамокатів у Києві – не дуже поширена послуга. Наш сервісний центр надає її в повному обсязі, виконуючи роботи на належному рівні. Найпоширенішою причиною несправності электросамокатів є порушення норм експлуатації. Сюди входить і перевищення швидкісного режиму, і використання електричного автозасобу в якості вантажного, перевищуючи припустиме навантаження на корпус, і нерегулярне заряджання акумулятору. В результаті окремі блоки електросамокату виходять з ладу.

Основні несправності електросамокату

Найчастіше поломки електросамокату пов’язані з тим, що відбуваються збої, того або іншого ступеню інтенсивності, в роботі електроніки. Батареї і зарядні пристрої нерідко виходять з ладу, внаслідок чого зарядні пристрої вимагають ремонту, а батареї – перепаковування. Ось найбільш типові поломки:

 • апарат не їде
 • електросамокату бракує потужності, він не тягне
 • не заряджається
 • швидко розряджається
 • на електроніку потрапила волога.

Існують і інші, менш поширені, поломки, з якими наш СЦ успішно справляється.

Чому варто замовити ремонт електросамокату в СЦ TotalService

В нашому СЦ ремонт электросамокатів робиться на дуже високому рівні, ми здійснюємо роботи будь-якої складності. Ми працюємо на сучасному устаткуванні, яке дозволяє швидко і точно діагностувати поломку, у нас працюють висококваліфіковані фахівці, що мають вагомий досвід роботи. Спілкування із замовником проходить за такою схемою:

 1. Консультація майстра
 2. Прийом в роботу електросамокату
 3. Виявлення несправності
 4. Визначення запчастин, що потрібні
 5. Обчислення загальної вартості
 6. Надання 25%-й знижки постійним клієнтам
 7. Узгодження деталей із замовником
 8. Виконання ремонту в зазначені терміни
 9. Надання гарантії.

Усі роботи виконуються в зазначені терміни і на високому професійному рівні. Рекомендуємо також регулярно проводити профілактичний огляд вашого апарату.

Ми ремонтуємо электросамокати практично усіх виробників

Ці апарати усіх брендів зроблені за однаковим принципом, тому ремонт электросамокатів будь-якої ТМ досить схожий, хоча, зрозуміло, є істотні моменти, властиві конкретному бренду. Наші фахівці знають ці нюанси, оскільки є досвід роботи з такими ТМ, як:

Delta, Evo, Ecobahn, Energy, E-Twow, GENERIC, InMotion, Razor, Comanche, Headway, MYTOY, Ninebot, Volta, Volteco, Ekostar, Vikingmoto PAT DRIVE,Patgear, Paukool, Robin, RHINO, Skymoto, SAMBIT, SmartWay, TYF, Ub-go, Mustang, XW, Zappy.