ГоловнаПослугиРемонт телефонівДіагностика телефону

Діагностика телефону

Діагностика телефону руками фахівців TotalService.

фото діагностика телефону

Діагностика телефону – це не тільки повна перевірка життєдіяльності апарату, а й важлива складова ремонту. Так само, як лікар ставить діагноз хворому, наші майстри проводять діагностику несправних пристроїв. Це потрібно для того, щоб грамотно спланувати подальший ремонт.

Як кажуть учасники форумів про ремонти: «Щоб провести діагностику, потрібні рівні руки, розум і досвід». Смішно, але це правда. Адже перевірка працездатності телефону може починатися з зовнішньої оцінки стану пристрою до внутрішньої. А розбирати телефон краще досвідченими руками майстра. Ми цінуємо і рекомендуємо своїх майстрів, оскільки вони відповідально ставляться до своєї роботи і виконують ремонт якісно, ​​професійно та оперативно.

Діагностика телефону в Києві. Історія хвороби та види діагностики

фото діагностика телефону в києві

В яких випадках потрібна повна перевірка працездатності телефону? Після удару, попадання вологи і при тих самих «гальмах». Дуже важливо розповісти в майстерні «історію хвороби» Вашого телефону. Впустили на плитку, асфальт, в воду, сіли на телефон або залили його кавою – всі ці подробиці дуже важливі інженерам для оперативного вирішення питання.

Від отриманої інформації залежить, чи буде Ваш пристрый розбиратися, якщо буде, то повныстю чи частково. Якщо, наприклад, проблема в ПЗ, то немає сенсу розбирати пристрій «по кісточках». перші дії в такому разі – перепрошивка телефону. Адже часті «колупання» – не є корисними. Наші майстри, спираючись на Ваш розповідь про пригоди телефону, можуть вибрати один з видів діагностики телефонів:

  1. Без розбирання. Цей вид дозволяє визначити проблеми з програмним забезпеченням.
  2. З розбиранням і більш детальним аналізом телефону (цей вид передбачає огляд плат і всіх внутрішніх компонентів).

Будь-яке втручання в Ваш телефон краще довірити фахівцям мережі майстерень TotalService, а це мережа офісів в Києві, всі з них, для Вашої зручності, знаходяться біля метро. Ми поряд.

Які телефони ми ремонтуємо?

Наші фахівці ремонтують телефони всіх виробників, але після закінчення гарантійного терміну. А саме:

Діагностика телефону в Києві. Про що важливо пам’ятати?

Ремонт телефонів завжди починається з діагностики. Від того, наскільки якісно, ​​а часом і від того наскільки оперативно вона проведена, залежить подальша робота Вашого телефону.

фото диагностика телефонов

Дуже важливо пам’ятати про два моменти:

  1. Передісторія втрати працездатності телефоном допоможе майстру швидше встановити причину несправності;
  2. Діагностика телефону залежить від досвіду та знань майстра.

Тому краще відразу звернутися в перевірену майстерню. TotalService – це перевірений роками сервісний центр. Ми працюємо 13 років і вміємо ремонтувати будь-які поломки.