ГоловнаПослугиРемонт телефонівНе вмикається телефон

Не вмикається телефон

Не вмикається телефон? Якісний ремонт в TotalService

Не дивлячись на те, що зараз на ринку з’явилося безліч засобів зв’язку, телефони досі поза конкуренцією. Навіть тимчасова його відсутність викликає дискомфорт і тривогу – «А раптом мені хтось намагається додзвонитися, а в мене не працює телефон. Чоловік, дитина, з роботи … ». І тут починається паніка. Пропоную заспокоїтися і з холодним розумом розібрати всі можливі причини, по яких не вмикається телефон.

Головне правило – не нашкодь! Бажання миттєво розібрати апарат і подивитися «що ж там не так» може закінчитися погано. Не варто проводити експерименти над «хворим». Несіть його в найближчий офіс СЦ «TotalService», де фахівець проведе ретельну діагностику телефону і визначить варіанти вирішення проблеми.

Чому не вмикається телефон та як це лікується?

 1. Батарея (АКБ). Не вмикається телефон після того, як розрядився. Часто телефон перестає працювати, після того як розрядилася до 0%. В такому випадку ми швидко «приведемо пацієнта до тями». Якщо АКБ вийшла з ладу, то питання вирішить тільки заміна.

 2. Збій програмного забезпечення
  Часом незрозумілі збої (особливо в ОС Android) цілком можуть повністю вивести смартфон з ладу. Вирішення проблеми – перепрошивка телефону.
 3. Зарядний пристрій.
  Якщо зарядка неякісна, не підходить по характеристикам або пошкоджена, то можливо у Вас не працює телефон саме з цієї причини. Неякісне зарядний пристрій в рази скорочує життя телефону, тому його заміну краще довірити професіоналам.
 4. Телефон перестав працювати через несправний роз’єм зарядки.
  Ця несправність – одна з найбільш часто зустрічаються, через яких не вмикається телефон. Заміна роз’єму в телефоні вирішує питання. Якщо пошкоджені доріжки живлення на платі, то їх теж потрібно відновлювати.
 5. Контролер заряду
  Ще одна можлива причина, по якій не включається телефон. Ця мікросхема відповідає за розподіл живлення в пристрої. Якщо на плату некоректно подавалася напруга (несправне зарядний, роз’єм, замикання), то в першу чергу виходить з ладу саме вона. Рішення – ремонт плати телефону шляхом заміни контролера.
 6. Кнопка увімкнення.
  Сама банальна причина, чому не вмикається телефон – міняємо кнопку.
 7. Потрапила рідина.
  Якщо телефон перестав працювати після потрапляння рідини – біжіть в сервісний центр. Чим швидше, тим більше шансів його «оживити».
 8. Процесор та флеш-пам’ять.
  В цьому випадку ми розглядаємо 2 варіанти: реболінг (відновлення чіпа із застосуванням пайки), але такі складні роботи в змозі виконати далеко не кожен майстер, або заміна системної плати.
 9. Неробочий екран.
  Користувачі досить часто трактують відсутність зображення, як повний вихід апарату з ладу. Рішення – заміна екрану на телефоні.

Якщо Ви бажаєте дізнатися чому не вмикається телефон, несіть його на діагностику в СЦ «TotalService». Наші майстри займаються ремонт телефонів більше 13 років і знають свою справу! Ми швидко визначимо, чому не працює телефон і повернемо Вашого «улюбленця» в форму.

фото не включається телефон

Причини, за якими клієнти довіряють СЦ «TotalService»:

 • Гарантія на ремонт телефонів – 6 місяців;
 • Нам 13 років – ми не новачки;
 • У нас працюють майстри з досвідом роботи від 5-ти років.

Бонуси та вигоди для Вас:

 1. Діагностика для постійних клієнтів – БЕЗКОШТОВНА, завжди;
 2. Мережа офісів в Києві – виберіть найближчий до себе сервіс по ремонту телефонів;
 3. У нас працюють знижки за дисконтною системі.