ГоловнаПослугиРемонт телефонівРемонт телефону після потрапляння води

Ремонт телефону після потрапляння води

Ремонт телефону після потрапляння води – порятунок потонулого

Якщо для живих істот «вода – і є життя», то для телефонів волога згубна. При її потраплянні всередину, пристрій потрібно рятувати. Перші кроки з порятунку апарату повинні зробити Ви, тому що тут важлива швидкість реакції. А ось ретельну діагностику і ремонт телефонів після потрапляння води повинен проводити фахівець з досвідом роботи.

Якщо Ви впустили телефон в калюжу, ванну, басейн, то потрібно негайно зробити наступні дії.

 1. Відключити пристрій, по можливості, витягнути батарею.
 2. Після виконання п.1 не намагайтеся включати телефон. Пояснимо чому: волога в пристрій потрапляє миттєво, а ось випаровується не швидко. Електричний струм, проходячи через солі, що містяться у воді, активно взаємодіє з внутрішніми елементами телефону. Відбувається електроліз, що призводить до окислення радіоелементів. Що призводить до подорожчання ремонту.
 3. Віднести телефон в одну з майстерень мережі TotalService, де наші майстри проведуть ремонт телефону після води. І це правильно, тому що наш сервіс існує на ринку вже 13 років. А досвід в нашій справі – це важливо.

Ремонт телефону після води. Що робимо ми

Коли клієнт приходить до нас з недавно потонулим телефоном і розповідає, як старанно намагався його висушити феном, і вологи там зовсім небагато (роботи на хвилин 10), ми, звичайно, уважно слухаємо. Але, в першу чергу, проводимо діагностику, бо побачити реальну картину можна лише розібравши пристрій. Діагностика проводиться протягом 3х днів. Є послуга термінової діагностики (до 3-х годин) вартістю 155 грн.

Після оцінки того, наскільки сильно вода нашкодила апарату, майстер виходить на свіже повітря, хитає головою, видихає і повертається в майстерню творити чудеса. Справа в тому, що відновлення будь-якого замоченого пристрою – процес не з легких. Часто тяжке окислення плат закінчується заміною деталей телефону.

Ремонт залитого телефону може включати в себе наступні види ремонту:

 1. розбирання пристрою;
 2. промивка деталей телефону в ультразвукової ванні;
 3. видалення патьоків на екрані;
 4. відновлення окислених деталей;
 5. відновлення мікросхем (контролер живлення, процесор, флеш-пам’ять і т.д.);

Якщо деталі відновленню не підлягають, то, зрозуміло, їх необхідно замінити. В першу чергу в процесі залиття «страждають» і підлягають заміні зовнішні деталі:

Вид та вартість ремонту буде залежати від результатів діагностики.

Перші симптоми негативного впливу вологи:

 1. Телефон не вмикається
 2. Ваш телефон не заряджається
 3. Телефон не бачить мережу
 4. Телефон не бачить сім карту
 5. Не спрацьовує сенсор
 6. Некоректне зображення на екрані: помітні світлі чи темні плями або зовсім нема зображення.

Ремонт залитого телефону в TotalService

Ми рекомендуємо здійснювати ремонт телефону після потрапляння води в майстернях, що займаються ремонтом техніки. Тому що цей вид ремонту вимагає професійних знань, умінь і наявності спеціального устаткування. У інженерів TotalService є все, описане вище. Крім того, ми завжди робимо свою роботу якісно і оперативно. З нами Ваша техніка буде працювати як нова!