ГоловнаПослугиРемонт телефонівТелефон не бачить мережу

Телефон не бачить мережу

Телефон не бачить мережу – зв’язок зі світом втрачено. Де я?

Коли телефон не бачить мережу, відразу думаєш: «У які нетрі я забрів, якщо навіть мережі немає?». Але проблема не завжди полягає у відсутності покриття операторів. Якщо Ви перебуваєте в зоні покриття мережі, то варто шукати причину в несправності телефону або SIM-карти. А ще краще передати вирішення цієї проблеми фахівцям. Ремонт телефонів та іншої техніки ми здійснюємо більше 13 років, з урахуванням досвіду, оперативно поставимо діагноз Вашому телефону.

Телефон не ловить мережу. Можливі причини

фото телефон не бачить мережу   фото телефон не ловить сигнал

Як ми вже говорили, причина втрати мережі часто ховається в несправності телефону або сім-карти.

SIM-карта може бути неактивна через пошкодження (в результаті падіння, удару, частою перестановки з слота в слот, грубого вилучення з слота). Але можуть бути й інші причини: карту заблокував оператор з огляду на те, що вона довго не використовувалася, або просто забруднені контакти. Крім того, буває несправним сам сім-приймач.

Якщо Ваш телефон не бачить мережу, причини можуть бути наступними:

  1. Збилися налаштування. Перевірити цю версію легко – потрібно в «Налаштуваннях» телефону вибрати режим автоматичного пошуку мережі.
  2. Збої в ПЗ цілком можуть бути причиною несправності. Якщо це підтвердиться, перепрошивка телефону – вирішить питання.
  3. Несправна антена. В результаті механічних пошкоджень телефону часто страждає шлейф, що порушує роботу антени і прийому сигналу.
  4. Вийшов з ладу радіомодуль. Радіомодуль – це частина материнської плати, яка приймає радіосигнал. Діагностику поломки радиомодуля може провести тільки фахівець.
  5. Некоректно працює процесор, що теж цілком може бути. В такому випадку – ремонт плати телефону, а точніше відновлення процесора, або заміна всієї плати.

Звичайно, можуть бути інші причини втрати телефоном мережі. Для їх виявлення проводиться діагностика. У сервісному центрі TotalService діагностика телефону проводиться протягом 2-3х днів. Є послуга термінової діагностики в термін від 1-го до 3-х годин, коштує така послуга 155 грн.

Телефон не ловить мережу. Рішення насущного питання

Коли телефон не бачить мережу, а за вікном цивілізація, тут точно щось не так. А що саме – може сказати досвідчений майстер нашої мережі сервісних центрів. Все, що потрібно від Вас – вибрати найближчий сервісний центр і принести нам несправний телефон. А далі, покладайтеся на наш досвід та професіоналізм. Ми зробимо так, що Ваша техніка буде працювати, як нова!