ГоловнаПослугиРемонт телефонівТелефон не бачить сім карту

Телефон не бачить сім карту

Телефон не бачить сім карту – і ти випав з життя

SIM-карта – це те, що робить з телефону телефон: можливість обмінюватися повідомленнями, дзвонити та приймати дзвінки. Розпинатися про важливість цієї карти немає сенсу. Тому пропонуємо відразу поговорити про можливі причини того, чому Ваш телефон не бачить сім карту.

Кожен з нас потрапляв в ситуацію, коли телефон, що ще декілька хвилин тому  справно працював, раптово повідомляє “SIM-карта не визначена”. І ти точно знаєш, що вона на місці, в слоті, і пару хвилин назад не було ніяких проблем. В цій ситуації головне – не панікувати, і уважно вивчити те, що написано нижче.

Телефон не бачить сімку. Які можуть бути причини?

Телефон може ігнорувати SIM-карту з кількох причин. Найпоширеніші з них:

  1. Пошкодити картку в результаті падіння або удару. Також карта може пошкодитися від частої перестановки з слота в слот.
  2. Зі звичайної SIM-карти невдало вирізаний формат micro SIM або nano SIM. Поширена ситуація на сьогодні. У багатьох телефонах нових моделей потрібно формат карти micro або nano. Відомо, що попит породжує пропозицію. Тому інтернет рясніє відео про самостійну обрізку карт, а оператори пропонують в своїх центрах швидке зменшення карти тієї ж обрізанням.

    Важливо! Майстри TotalService взагалі не рекомендують обрізати SIM-карти. Краще звернутися до оператора за послугою обміну SIM-картки на micro-SIM або nano-SIM, і почекати видачу потрібного формату.

  3. Пошкодження контактів сім-карти при недбалому вилученні з гнізда.
  4. Пошкодження слота в результаті грубого вилучення картки, падіння телефону або попадання вологи.
  5. Попадання вологи – загнивання внутрішніх елементів та корозія. До речі, ремонт телефонів після потрапляння води – один з найскладніших і вимагає максимально ретельної діагностики.
  6. Проблеми з ОС і програмним забезпеченням. Ситуація часто виникає внаслідок невдалої прошивки або установки програмного забезпечення. Рішення – правильна перепрошивка телефону.

фото телефон не бачить сім картку  фото телефон не бачить сімку

SIM-карта – свого роду пристрій, що вимагає делікатного поводження. Доказ тому те, що карта може вийти з ладу навіть від забруднення. Тому при проблемах з SIM-картою ми рекомендуємо звертатися до фахівців – майстрів TotalService.

Телефон не бачить сімку. Що потрібно зробити?

Спочатку потрібно витягнути сім-карту і вставити в слот повторно. Якщо несправність залишилася, то звертайтеся в наш сервісний центр за послугою «діагностика телефону«. Зробити це легко, оскільки в Києві працює мережа сервісних центрів TotalService, всі вони знаходяться поблизу метро. Якість ремонту телефонів в наших майстернях ми гарантуємо.

Телефон не бачить сім карту? Не варто міняти смартфон або заводити нового оператора. Зверніться до нас, і ми вирішимо проблему з Вашої SIM-картою!